بارداری بعد از سقط

سلام دوستان من چهارماه پیش سقط داشتم بخاطر ایست قلبی جنین تو هفت هفته کسی بوده بعدازسقط بارداری موفقی داشته باشه؟چه کارایی انجام داده؟

من سابقه دو بار سقط داشتم گلم
هر دوبارم هروقت اقدام کردم همون ماه باردار شدم
الانم هفته آخر بارداریم
فقط قبل اینکه بخوای باردارشی از دکترت بخواه آزمایشات هورمونی واونای که مربوط به انعقاد خونه برات بنویسه که بعدا مشکلی برات پیش نیاد
انشاالله این بار بارداری خوبی تجربه کنی

هرزمانی میتونم آزمایش انعقادی رو انجام بدم یا زمان مشخصی داره؟
انشاالله فرشته کوچولوت صحیح وسالم بیادبغلت

قبل بارداری تو هرروزی میتونی انجام بدی گلم
ممنون انشاالله توم به سلامتی دوباره مامان بشی وبغلش کنی

ممنونم از راهنماییت عزیزم
انشاالله❤

1 Likes

سلام عزیزم من سابقه چهاربار سقط رو داشتم تمام آزمایشات هورمونی و ژنتیکی رو هم انجام دادم ولی هیچ مشکلی نبود یکی از دکترا مبکفت بعضی از سقط ها دلیل خاصی هم نداره ولی سری آخر که لاپالارسکوپی درمانی و تشخیصی که انجام دادم به خاطر سقط ها یه مقدار چسبندگی ایجاد شده بود که برطرف کردن.خدا رو شکر یه دختر سه ساله دارم و الان هم تو هفته 23بارداری هستم.تو خم اصلن نگران نباش انشاءالله بعد از انجام آزمایشات به بارداری خوبی رو تجربه میکنی و کوچولو نازت رو بغل میکنی

سلام عزیزم ممنون ازتوضیحاتت
انشاالله
برام دعا کنین لطفا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.