بارداری بدون پریود ممکنه؟

خانم حکیمی عزیزم
من دوتا دوست دارم هردو تو زندگیشون پریود تجربه نکردن یکی شون یک بچه داره اون یکی دوتا اخر چطور ممکنه اون وقت من با پریود منظم همسرم با اسپرم سالم و حد کافی و تخمک و فولیکول مناسب سه ساله منتظرم

والا من اولین باره می شنوم
نمیدونم راست گفتن یا نه
شاید پلی کیستیک دارن و خیلی کم پریود میشن یعنی چند ماه یک بار

یکیشونومطمینم نمیشه اون یکی شاید باشه

غیر ممکنه

وااا
غیرممکنه

سلا خانوم کریمی عزیز
من ۲۱ روزه پریود میشم بعضی وقت ها ۲۳ .۲۴.۲۵ روزه هم میشم ایا طبیعی هست
واینکه میخواستم بدونم اگه از روز سومم سه تا لتروزل مصرف کنم ایا پریود هام منظم میشه و تخمک گذاریم کی هس این قرص رو با تجویز دکترم مصرف میکنم و تنبلی تخمدان دارم دکترم لتروزول رو برا سه ماه بهم داداه ممنون میش راهنماییم کنین

لتروزول برای منظم شدن پریود نیست برای تحریک تخمکگذاری هستش

1 Likes

ولی فک کنم تاثیر داشته باشه

خانوم حکیمی جان ادامه توضیحاتم
دکتر به من قرص رازین هم داده نمیدونم در دوره پریودی استفاده کنم یا نه واینکه من چون حدقل ۲۱ روزه پریود میشم مشکلی نداره اگه استفاده کنم یعنی زود پریودم نمیکنه خیلی لطف میکنین اگه بهم جواب بدین خیلی مهمه برام

سلام عزیزم
خیر پریودتون با لتروزول منظم نمیشه. شما باید از دوفاستون یا مدروکسی پروژسترون استفاده کنید زیر نظر پزشک. بعد روز نزدیک به تخمک گذاری تون باید سونوگرافی انجام بدید تا ببینیم فولیکول بالغ دارید یا نه. اگر فولیکول های ریز مشاهده کنن می تونیم بگیم شما تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستیک دارید و باید از لتروزول یا کلومیفن استفاده کنید برای باردار شدن

معمولا از این قرص برای بهبود دردهای دوران قاعدگی، کاهش علائم یائسگی و افزایش شیر مادران استفاده میشه و ترکیباتش مثل رازیانه هست

قبل اینکه واسه اولین بار پریود شه ازدواج کرد؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.