بارداری با پریود نامنظم

دوست عزیز منم پریودام همیشه نامنظم بوده البته من رحمم پلی کیستیک وقتی رفتم دکتز برا اقدام به بارداری بهم دوفاستون داد و الان دوره هام منظم دیگه
نگران نباش دوفاستون مانع بارداریم نمیشه اگه مشکلی نداشته باشی

ممنون عزیزم…با چند دوره دوفاستون منظم شدید؟ وقتی دوفاستون مصرف میکنیم همزمان میشه برای بارداری هم اقدام کرد؟اشکالی نداره؟

نه عزیز مشکلی نداره برا بارداری , بسته به مشکل هرکس ممکن بهش چند دوره تجویز کنه من که چندین ماه میخوردم الان دو سه ماه که بهم قرص تحریک تخمک گذاری میده دیگه نمیخورم تنظیمم هستم

استرستو برا بارداری درک میکنم , منم همش تو فکرم
چند ماه اقدامی مگه ?

شما که پریودتون نا مرتب بود برای بارداری یه شب درمیون اقدام میکردید؟یا روز تخمک گذاری میدونستید؟

هنوز اقدام نکردم میخوام انشاالله از ماه اینده اقدام کنم…ازمایشات قبل بارداری دادم اهن هم استفاده میکنم.دوفاستون هم که پزشکم داده
دوس دارم مرتب بشه و بار اول دوم باردار بشم

اره عزیزم منم یک شب درمیون اقدام میکنم الان این ماه کیک استفاده کردم مثبت شد انشالله که مشکلی نداری و ماه اول دوم نتیجه میگیری عزیزم برا منم دعا کن من 10 روز دیگه موعدمه این ماه دکترم گفت همه چیزت عالیه و اماده بارداری هستی
خداکنه نتیحه بگیرم

انشاالله عزیزم…توکل بر خدا…انشاالله حتما این ماه مامان میشی…

فکر میکنم سه تا دوره خوردم قطع کردم ولی اخرین بار بعد ۴ ماه اقدام باردار شدم

من سه ماه یه شب درمیون اقدام بود اخرین ماه بخاطر مسافرت فقط دوبار اونم با فاصله اقدام کردم باردارشدم

ممنون از. راهنماییت عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.