بارداری با پریود نامنظم

سلام به همه دوستان…من پریودم نامنظم هست ولی مشکلی مثل تیروید یا کیست و عفونت ندارم.برای اقدام به بارداری به دکتر مراجعه کردم که دوفاستون بهم دادن.
ولی نمیدونم چه روزایی باید اقدام کنم؟یعنی نمیدونم چند روز بعد از پریودی باید اقدام کنم…لطفا راهنمایی کنید

از ماشین حساب تخمک گذاری دانشنامه فرزند برا پریود نامنظم استفاده کن عزیزم ،ولی کلا میگن5روز بعد پريودي یه شب در ميون اقدام کنید

ماشین حساب مامای گپ باید چند دوره را بزنیم ولی من تقریبا هر ماه یه روز متفاوت میشه
5 روز بعد از پریودی یه روز درمیون خیلی نیست؟ مردا ضعیف نمیشن؟

میتونی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی.یا اینکه بعد پریود تا شروع پریود بعدی یه شب درمیون نزدیکی داشته باش.

1 Likes

ملیحه جان کیت کی باید بذارم؟با یه روز در میون نزدیکی شوهرم ضعیف نمیشه؟

سلام توی قاعدگی نامنظم کیت تاثیری نداره،

دوره هاتون چند روزه ست؟

اصلا ثابت نیست بعضی وقتا دو سه ما 30 روزه است بعضی وقتا 40 یا 50 هم میشه مثلا اخرین بار 26 مرداد شدم

باران جون من فکر میکنم وقتی نزدیکی دارم پریودم عقب میافته مثلا علائم پریودی دارم ولی وقتی نزدیکی میکنم دوباره عقب میافته…
میترسم برای بارداری با مشکل مواجه بشم

این که خیلی بی نظمه،با مصرف دوفاستون اول باید مرتب بشه بعد اقدام کنید،البته همون جور که دوستمون گفت میتونی بعداز قاعدگی یک شب در میون نزدیکی داشته باشی که احتمال رو ببری بالا نگران ضعیف شدن مرد هم نباش

1 Likes

اره بعد از ازدواج نا منظم شد…قبل از اون به ندرت پیش میومد نا منظم بشه

با چند دوره دوفاستون مرتب میشه؟

اغلب با دو سه ماه مرتب میشه،نگران نباش،مشکل خاصی نیست که حل شدنی نباشه

انشاالله…ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

خواهش میکنم عزیزم🌹

نه عزیز ضعیف نمیشه.اگه هروز داشته باشه ضعیف میشه.توی همین سایت فرزند برای قاعدگی نامنظم هم میانگین طول دوره و هم روزهای احتمال تخمک گذاری در دوره های نامنظم رو محاسبه میکنه. و اتفاقا تو خیلی از سایتا هم اگه سرچ کنی نوشته که بهتره برا دوره های نامنظم از کیت استفاده بشه.منم یه بار استفاده کردم ولی خیلی استرس گرفتم دیگه استفاده نکردم.منم تا پارسال مثل شما بودم.بعضی وقتا حتی ۱۸ روز عقب مینداختم.دوره هام خیلی بی نظم بود.اول مدروکسی میخوردم ولی بعد از اینکه تموم شد مصرفش،دوباره بینظم شد بعدش دکترم دوفاستون داد که بعد ۶ ماه منظم شد.ایشاا… درمان میشی نگران نباش.

بهتره یه آزمایش پرولاکتین هم بدی که خیالت راحت شه.چون پرولاکتین بالا مانع تخمک گذاری میشه.منم پرولاکتینم یکم بالا بود که با دارو حل شد.

ممنون عزیزم…اره این ازمایش دادم ولی هنوز جوابش نگرفتم…ممنون که راهنمایی میکنید

منم مث شما بودم دوره دوفاستون مصرف کردم اولین ماهی ک فقط سه روز تاخیر داشتم باردار شدم

جدی میگین ؟ وای چقد خوشحال شدم…اخه من همش فکر میکنم چون پری نامنظم هست خیلی طول میکشه تا باردار بشم.
شما چند دوره دوفاستون استفاده کردین؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.