بارداری با مدروکسی پروژسترون

سلام من این ماه از سوم سیکلم کلومیفن خوردم و از روز شونزدهمم متروکسی پروژسترون بعد مصرف این قرص تا پنج روز مشکلی نداشتم ولی بعدش شدیدا حالت کر گرفتگی دارم دو روزم سینم شدید درد میکرد و حالت تهوع و سرگیجه داشتم الان فقط حالت تهوع و کر گرفتگی دارم آیا این عوارض دارو هست و طبیعیه ؟

1 Likes

عزیزم بعد مصرف مدروکسی پروژسترون تا پنج یا هفت روز باید پریود شی اگه پریود نشی ممکنه باردار باشی تا ده روز صبر کن اگه پریود نشدی یه تست بزن

من روز ۲۶ سیکلم رفتم بی بی چک خریدم یه خط کمرنگ داد اما فرداش رفتم تست بارداری دادم بتام ۱.۱ شد دو روز دیگه باید پریود بشم اما علامت پریود شدن ندارم منکه گیج شدم

1 Likes

یعنی بی بی چکت مثبت بود،اگه مثبت بود شاید آزمایشو زود دادی ،سیکلت چند روزست ؟
اگه هنوز وقت پریودت نشده صبر کن پریودت یکهفته بگذره،بعد بی بی بزن،انشالله که بارداری

بله زود رفتم چون پنج روز مونده به پریودم رفتم بتا دادم کلیم گریه کردم منفی شد ولی دوستم پرستاره گفت بزا از پریودت بگذره بعد برو خداکنه اینبار بشه ده ماهه تلاش میکنم خیلی نگرانم باز نشه

من همیشه نزدیک پریودم درد تخمدان داشتم این ماه ندارم فقط حس میکنم مثانم درد داره

باردار بودین؟

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.