بارداری با لتروزول

سلام کیا بالتروزول باردارشدن علایم قبل پریود داشتین؟

1 Likes

سلام قبل اینک دکترت بهت قرص لتروزل بده گفت برو سونوگرافی برای فولیکول ؟یابراتوهم مثل من بدون سونو گفت بنداز ۳تا۶پری باردارمیشی؟

من باردار شدم بالتروزول…سونوهم رفتین؟علایم هم فقط نوک سینم درد میکرد وکمردرد…البته مال من نموند که علایمشو کامل داشته باشم

زهراشماهمراه لتروزل امپول هم زدی؟

1 Likes

عزیز من روز۳تا۷پریود روزی دوتا لتروزول خوردم روز۱۲رفتم سونو فولیکولم۱۹بود جوابشو بردم دکترم امپول ازادسازی اچ سی جی داد روز۱۴تزریق کردم

دکترمن فقط قرص رو داد گف بنداز نگفت بعدبیاسونو وبرات آمپول بنویسم:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

شبی هم که امپول زدم سه شب پشت سرهم اقدام…روز موعدم بی بی چک زدم یه هاله کمرنگ انداخت فرداش یکی دیگه زدم یکم پررنگ ترشد رفتم ازمایش مثبت بود ولی بتا پایین سه روز بعد دوباره ازمایش دادم کامل اومده پایین از۵۶شده بود۱۸دکترم گفت سقط شده صبرکن خودت بیوفتی روخونریزی دیگه من دارو گرم خوردم افتادم به خونریزی ودوروز بعدش سقط شد

اولین دوره س بهت لتروزول داده؟

قبلا هم سونوانجام ندادی ؟

وای سقط شد :disappointed:دکترنمیرم دیگه قرص روعم مصرف نمیکنم باردارمیشم بشم نمیشم نشم دیگ خسته شدم

1 Likes

اره اولین دورس

سونوی فولیکول انجام ندادم فقط ی باربه خاطرکیست رفتم ک نداشتم

1 Likes

بله سقط شد بعدازیکسال ودوماه دارو خوردن😔

واه چندوقته اقدامی که تاحالا سونوی فولیکول نرفتی…من بیشترازده باررفتم سونو فولیکول

اره اونو بایددکتر اسکل بگه ک برو سونوفولیکول من اگ میدونستم چرادکترمیرفتم

دوماهه اقدامم

دوماهه؟!!!رفتی دکتر؟؟چرااینقد زود؟پریودت منظمه/؟

اگ تنبلی اینا نداری صبرکن فعلا واسه دکتر زوده

تنبلی دارم پریودام نامنظم بود مدروکسی پروژسترون داد بعدعفونتم درست نشدرفتم دکتردیکه هم واسه عفونتم پماددادهم گفتم قصدبارداری دارم لتروزل داد

خب چجوری فهمیدی تنبلی داری؟حتما سونورفتی دیگه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.