بارداری با دارو برای ضخامت رحم

سلام به همه، وقت بخیر، خانم حکیمی کمک ، ببخشید من برا بارداری یکساله تو اقدامم روز نه پریودی لک بینی داشتم دوره من چهار روزه هستش بعد رفتم دکتر برا ضخامت رحم بهم قرص داده و هم آسپرین کم کاری تیروئید هم دارم اما فولیکول خوبم روز ده پریودی داشتم 11.12.13 آمپولم زدم روز یازده دوازده و سیزدهم دوتا، به نظرتون باردار میشم ترشحاتمم زیاد شده

جواب میخوام

سلام عزیزم
اگر استرس نداشته باشید، بله امکان بارداری هست

2 Likes

سلام،،،من چهارم بهمن از دادم مثبت بود ولي از 16بهمن لکه هاي قهوه اي ميديدم و از 22بهمن خونريزي ،،10روز پيش رفتم دکتر بخاطر لک کوچيکي ک ديده يودم برام شياف نوشت الان استفاده ميکنم ولي لک بينيم بدتر شده در حد پريودي،،الان چکار کنم،خيلي استرس دارم،سابقع 3تا سقط دارم،راهنمايي کنيد لطفا،،13بهمن رفتم سونو واژينال چيزي مشخص نبود،،شنبه دوباره نوبت دارم ،،لطفا کمک کنيد چطور اين خونريزي کمتر ميشه؟

سلام عزیزم
باید زیر نظر پزشک از دارو استفاده کنید تا خونریزی تون کم بشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.