بارداری با بتای ۳۴/۷۶

با سلام
من برای بارداری اقدام کرده بودم که در ماه گذشته بعد از اینکه پریودیم تموم شد نزدیکی داشتم از یک هفته بعدش لکه بینی من شروع شد و بعد از یک هفته برای مدت ۲-۳ روز خونریزی داشتم که یهو قطع شد ولی توی تمام این مدت اکثر حالتهای بارداری رو مثل سر گیجه سردرد بی حالی حالت تهوع رو هم داشتم دکترم گفتن که ازمایش بتا بدم امروز جواب ازمایش با بتای ۳۴/۷۶ مثبت بود ولی کم بود و گفتن دوباره باید تکرار بشه ایا ممکنه من باردار باشم؟ خیلی استرس.دارم ؟! میشه لطفا کمکم کنید؟!

سلام عزیزم
اگر طی 48 ساعت عدد بتا دو برابر بشه جای نگرانی نیست
استرس نداشته باشید تا خدایی نکرده به جنین آسیبی نرسه

3 Likes

سلام نیلوفر جون ممنون از این‌که جواب دادید :pray:t2: :rose:فردا بعد از ظهر جواب آزمایشم و که دوباره تکرار کردم باید برم بگیرم امیدوارم که بالا رفته باشه

1 Likes

سلام عزیزم منم ازمایش بتا داده بودم فک کنم 2 3 روز بعد پریودم بود اول بتام 46 بود خیلی نگران بودم بعد یه هفته تکرار کردم دیدم طبق روال دوبرابر شده بود. استرس به خودتون راه ندید. بتای بالای 25 فک کنم بارداری

3 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انشالا :rose:

سلام ممنونم که جواب دادید :pray:t2::rose:ساعت ۳/۵ باید برم جوابشو بگیرم امیدوارم که برای منم بالا رفته باشه دل توی دلم نیست احساس میکنم زمان خیلی دیر می گذره :heart_eyes:

1 Likes

نگران نباش عزیزم انشاا… همه چی خوب پیش میره❤️

ممنون یاسی جون‌من جواب ازمایشمو گرفتم مو متاسفانه بتان ۲۱/۱۱ بودش یعنی پایین اومده و یک واحد از ۲۰ بالاتره که فکر میکنم همون خونریزی ای که داشتم در وسط سیکلم سقط بوده باشه :frowning:

انشاا. که باردازی بعدیتون سلامت و موفق باشه عزیزم. بهش فکر نکنین خودتونو اذیت نکنین

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.