بارداری با ای یو ای

سلام .یه سوال دارم.من با ای یو ای باردارشدم .دیروز سونو واژینال دادم .قلبش هنوز تشکیل نشده .و ساک حاملگی ب دیامتر ۱۱میلی مترو زرد در ساک حاملگی وجود داره سن حاملگیمم پنج هفته ویک روزه .میترسم بارداریم پوچ باشه .ایانگران کنندس

1 Likes

سلام عزیزم ن نترس دوهفته دیگه ایشالله ضربان قلبشو میشنوی

1 Likes

ممنونم عزیز دلم ایشاالله که دوهفته دیگه قلبش تشکیل شده چون واقعا از بلاتکلیفی بدم میاد

1 Likes

ایشالله منم فردا میخوام سونو بدم برام دعا کنید ۷هفته و۲روزه ام

3 Likes

ایشاالله سالمه.ب امید خدافردا صدای قلبشومیشنویی واروم میشی وبهترین روزت خواهدشد

نه عزیزم هنوز زوده.مبارکت باش و نگران نباش

1 Likes

ایشاالله.خودم خیلی میترسم .کاملا ناامیدشدم میگم پوچ نباشه .سینمم قبلا نسبت ب الان خیلی درد میکرد اعلائمی حاملگی روندارم

آرتمیس جان تو یک تاپیک دیگه گفتم من ۵هفته و ۴روز بودم و قطب جنینی با سونو واژینال دیده نشد.۱۰روز بعد با سونو شکمی صدای قلبشو شنیدم.دو روز بعد صدای قلب لکه بینی پیدا کردم.هماتوم اطراف جفت داشتم.برای همشون هم زار زار گریه کردم.هر دوره بارداری یجور مشکلات داره .پس آرامشتو حفظ کن و به خدا بسپار.ذکر بگو و قرآن بخون.البته میدونم سخته آدم بهش فکر نکنه ولی بدون فقط مشکل شما نیست همه ما اینها رو به گونه ای داشتیم

2 Likes

مبارکت باشه عزیزم سعی کن آرامش داشته باشی و به خودت استرس ندی چون اینجوری هم خودت اذیت میشی و هم به جنین لطمه میزنی،قلب از هفته ششم به بعد تازه خودش رو نشون میده،سونو رو زود انجام دادی،استراحت کن و به خودت روحیه بده انشاالله دفعه بعد که رفتی صدای قشنگ قلبش رو میشنوی :blush: :heart_eyes:

1 Likes

خیلی ممنون از دلگرمیتون پ من منتظربمونم تا دوهفته دیگه اونموقع دیگه تکلیفم مشخص میشه توکل کردم بخدا

1 Likes

یکم ارامش تواین وضع سخته که داشته باشیش ولی سعی خودمومیکنم ایشاالله که بشنوم اگه بشنوم همه مشکلاتی که داشتم یادم میره

1 Likes

صدای قلبش بهترین موسیقی دنیاست.انشاالله میشنوی.فعلا بجز مامان خودت به کسی نگو.
میدونم سخته آرامش داشتن ولی قکر مامانهامون رو بکن که زمان اونها فقط یک تست ادراری بارداری بوده و معاینه پزشک و همین.خدا بزرگه.از مادر مهربونتره.به خودش بسپار هم خودت و هم نی نی.اگر تهوع نداری به تغذیت برس

ن حالت تهوع ندارم .یکم سینه درد دارم و الانم یکم زیرشکمم تیرمیشه.بدبختی اینجاست همه فامیلا میدونن چون زیادی انتظارکشیدن همه فهمیدن

1 Likes

سلام عزیزم , میدونم الان چقدر نگرانی منم شش هفته که میخواستم اولین سونو رو انجام بدم همش استرس داشتم نکنه حاملگی پوچ باشه نکنه قلبش تشکیل نشده باشه خلاصه اصلا ایقد میترسیدم که اون دوهفته رو هیچ لذتی نبردم تا خداروشکر شش هفته و دو روزم بود رفتم برا دیدن ساک بارداری که یهو صدای قلبشم برام گذاشت , انشالله خودت تجربه اش میکنی که چقدررررر حس خوبیه اونقدر که نمیتونم توصیفش کنم برات :heart_eyes:

1 Likes

انشالله فردا تو هم بیای بگی صدای قلب نی نی رو شنیدی
واقعا حس خوبییییییه😍

1 Likes

مرسی عزیزم ایشالله این جوری ک تو میگی باشه خدا دل منم شاد کنه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.