بارداری با امپول

سلام شانس برداری با آمپول hcg ۵۰۰۰ سی سی چقدره ؟؟؟ با وجود اینکه تخمک فعال هم باشه
ده روز لتروزول مصرف کردم ی بسته کلسیم و۱۰ تا آمپول خوراکی و این چیزا

خب پس نگران نباشید روند درمان تون درست انجام شده یعنی الان شما در شرایط مطلوبی قرار دارین خداروشکر

عزیزم توی تاپیک اولی که درست کردین می تونین صحبت کنین نیازی نیست دوباره گپ جدید رو بزنید
همون جا گزینه پاسخ رو بزنید

ادامه دادن بحث از [بالتروزول مصرف کردم سونو داخلی گرفت گفت مشکلی ندارم و تخمکم فعال هست سه چهار شبم بعدش نزدیک داشتم دوم آمپول زدم از شبش مقاربت داشتم :الآنم کمرم درد می‌کنه ترشحات سفید رنگم دارم بخاطر چی می‌تونه باشه؟؟؟؟ینی امکان بارداری هس؟

آهان ببخشید من تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم

خواهش می کنم عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
اگر باز هم سوالی داشتین در خدمتم

کمممممک لطفا

احتمال بارداری هست عزیزم
اما نمیشه از روی این علائم گفت شما باردارین یا نه

میگم که لتروزول مصرف کردم بعدشم سونو داخلی گرفت گفت مشکلی ندارم ی تخمک فعالان داشتم که آمپول داد دوم آمپول زدم از شبش مقاربت داشتم تا سه چارشب بنی شانس بارداری دارم با وجود این شرایط؟؟؟امروزم کمرم درد می‌کنه ترشحات سفیدرنگ دارم بخاطر چی می‌تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟

چندروز بعد از موعد پریودم برم آزمایش بدم مشخص میشه؟؟؟؟

سونوگرافی رو انجام میدن که ببینن بدن شما به دارو جواب داده یا نه، که خداروشکر جواب داده و فولیکول بالغ داشتین. آمپول رو میزنن که تخمک آزاد بشه. 12 تا 36 ساعت بعد از تزریق آمپول تخمک آزاد میشه. شما باید از همون شب نزدیکی رو شروع کنین ولی بهتر بود یک شب درمیون نزدیکی می کردین

دو سه روز بعد از موعدتون آزمایش بدین مشخص میشه
حتما آزمایش تیتر بتا انجام بدین
انشالا که مثبت باشه

دوم آذر که آمپول زدم سه شب بعدشم نزدیکی داشتم به اضافه همون شب ک آمپول زدم

همون آزمایش خون بارداریه؟؟؟؟

مشکلی نداره عزیزم خوبه

بله عزیزم
تیتر بتا که بدید عدددقیق بتا رو میگه بهتون
اما اگر آزمایش معمولی بدین فقط میگه مثبته یا منفی

اونایی که باردارمیشن موقع لانه گزینی حتما باید لکه داشته باشند ؟ینی لانه گزینی انجام بشه از رحم خون میاد؟؟

ممنون از راهنماییتون…ی سوال دیگر طول دوره قاعدگی رو چجوری حساب کنم هرماه ۲۰ عادت میشم ۶روزم طول می‌کشه تخمک گذاری مو چجوری باید حساب کنم؟؟؟

همه این جوری نیستن عزیزم
بعضیا ممکنه لکه بینی داشته باشن

با استفاده از ماشین حساب زیر می تونید روز تخمک گذاری تون رو پیدا کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.