بارداری با آی یو دی ممکنه؟

سلام مامانا… اینجا کسی هست که با آی یو دی حامله شده باشه… علائمش چیه من 3 روزه پریود نشدم… وتقریبا علائم حاملگی رو دارم… دیروز بی بی زدم ولی منفی بود

بله هست مادر من تو42سالگی فرزندپنجمش که خواهرم بود رو با iudحامله شد،راستش ازش نپرسیدم علائم رو :grin::grin::grin::grin:

ای وای😢اونم نمیدونی بعد چند مدت که گذاشته بود حامله شد… آخه من 8ساله گذاشتم… دیر نیست برا حاملگی

راستش25سال گذشته ازون موقع،به نظرم اگه منفی شده عقب افتادنش به خاطره عوامل دیگه ای هست خیلی نگرانی آزمایش خون بده

گفتم چند روز دیگه میرم ببینم چی میشه

نه انشاءالله که نیست

ان‌شاء‌الله :palms_up_together:

1 Likes

بله موارد زیادی بوده که با آ یو دی باردار شدن… عزیزم ۸ سال گذاشتی باید میرفتی چک میکردی … ماما معاینه میکرد

من باردارم میخاستم بعده زایمان بزارم که دیگه مطمئن باشم اما اینطوری چه فایده داره
همش نگرانی و استرس
جنس شون باهم فرق دارن ؟
من تا حالا استفاده نکردم درد داره یا اذیت میکنه ؟

بعدم خیلیا میگن نازایی میاره که ظاهراً اینجور نیس:sweat_smile::hushed:اره میگن جنسشونم فرق داره(من شنیدم ولی نپرسیدم تا حالا… میگن ای یو دی بهداشت خانواده که میزارن بهتره)

بیاره هم اشکالی نداره چون دیگه نمیخام باردار بشم فقط هم میخام مطمئن باشم هم اینکه درد و اذیت نداشته باشه

برا من که دردی نداشت حتی اگرم داشت به اون صورت نبود که نشه تحملش کرد…

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.