بارداری با آندومتریوز

سلام من آندومتریوز دارم و باردار شدم ولی همش نگرانم که به خاطر این بیماری قلب جنین تشکیل نشه. کسی میتونه بهم کمک کنه

عززیزم توکلت بخدا باشه دعاوکن انشالله خدا فرزندی صحیح و سالم بهت عطا میکنه

1 Likes

آندومتریوز به معنی وجود غدد آندومتریال و استرومایرحم در بیرون از آندومتر و عضله رحم است. لگنشایعترین محل آندومتریوز است. در این بیماری بافت اندومتر (مخاط رحم) پرکار در بیرون از محل اصلی (رحم) پایه ریزی می‌شود. این بافت در تمام بافت‌های بدن به جزطحال می‌شود به‌وجود آید، ولی رایج‌ترین محل پدید آمدن آن و در ۵۰درصد موارد، لگن است که در این قسمت، تخمدان‌ها (در نزدیک ۴۰ درصد موارد) بیش از دیگر اندام‌ها گرفتار اندومتریوز می‌شوند؛ بنابراین همزمان با پریود خانم‌ها این نقاط خونریزی می‌کنند که در نتیجه دشواری‌های فراوانی برای فرد به‌وجود می‌آید. رایج‌ترین آنها درد موقع پریود ماهانه یا نازایی و دردهای مزمن لگنی می‌باشد.
این یعنی چی؟

1 Likes

عزیز اول تبریک میگم بابت بارداری دوم اصلا نگران نباشید چون من پیش دکتری که میرن یه خانم باردار ماه پنج هست که زیر نظرشون هست و آندومتریوز هستند پس نگران نباش و استرس نداشته باش انشاالله قلب نی نی تشکیل میشه

شما به طور طبیعی باردار شدین؟ آخه منم آندومتریوز هستم ۸_۹ماه اقدام جواب نگرفتم

1 Likes

سلام ممنون از لطفتون.من پیش دکتر گیاهی رفتم ولی نه برای بارداری ولی باردار شدم. ولی یه چیزی که فکر میکنم باعث شد باردار بشم استفاده از چای بابونه بود

سلام از روزی که فهمیدم باردارم همه فکری به ذهنم میرسه اینم یکی از اون فکرا بود که میخواستم بدونم ممکنه این اتفاق بیوفته

عزیز منم اندو ۵ سانتی دارم عکس رنگی دادم لوله هام باز بود شکر خدا مشکلی نداشتم شما چه داروی گیاهی مصرف میکردین بجز بابونه چون منم خیلی دارو گیاهی مصرف کردم نزدیک سه ماه چهار ماه ولی فعلا بی نتیجه متاسفانه دیسک کمر هم دارم دیروز هم دوباره کمردرد شدید گرفتم دکتر تا سه ماه منع کرده بارداری از اونطرف دکتر گفته سریع باید باردار بشی

عزیز اصلا فکر بد نکن توکل کن به خدا انشاالله قلبش تشکیل میشه در ضمن بارداری خودش باعث میشه کیست از بین بره پس فکرهای خوب خوب بکن و برای کاهش استرس و نگرانی یه ذکر یا سوره قرآنی بخون برای سلامتی نی نی تون سعی کنید صلوات بفرستید

انشاالله که زودی بیاید وخبر خوشی بدین انشاالله

1 Likes

ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید که چطوری باردار بشم چون خیلی نگران هستم که نشم

یه خانم پیری بود که یه کیسه هایی میداد که نمیدونم داخلش چی بود باید واژینال مصرف میکردم ولی فکر میکنم بهترین راه اینکه اصلا در مورد باردار شدن فکر نکنی و براش استرس نداشته باشی تا باردار بشی. شما کجا زندگی میکنی؟؟؟

من شیراز هستم
شما بابونه هر روز صبح ظهر شب مصرف داشتید یا روزی یه وعده؟

ببخشید عزیز کیست شما چند سانت بود رو تخمدان بود یا جای دیگه؟

صبح ها میخوردم

دکتر گفت اندازه ی یه پرتقاله و چسبیده بود به تخمدان

انشاالله که نی نی نازت به سلامتی بیاد در اغوشت

1 Likes

متأسفانه من دیسک کمر داشتم چند روز پیش عود کرد دوباره بهم گفتن باید سه تا شش ماه مراقبت داشته باشم و نی نی فعلا در کار نیست :persevere::persevere:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.