بارداریم سالمه ؟

سلام همونجوری که میدونین تقریبا ۹ماهه اقدام و تنبلی تخمدان دارم و تصمیم گرفتم این ماه اصلا اقدام نکنم چون دوره ی قبلیم متفورمین و کلومفین وامپولای مختلف زدم جواب نگرفتم گفتم بیخیال باشم فعلا یک سال که دیکه سال دیکه اقدام کنم وحتی چند بارشم جلوگیری طبیعی کردم و دوبار هم که نتونستم جلوگیری کنم رفتم سریع بعدش دستشویی و خودمو خوب شستم(ببخشید)
وآخرین پریودم ۱۱ اسفند بوده که باید ۱۲ فروردین پریود میشدم ولی من روز ۱۲ فروردین تازه ترشح تخمکگذاری داشتم به مدت سه روز و روز ۳۱ فروردین دیدم خیلی تاخیر دارم بیبی چک زدم سریع دوتا خط شد و ازمایش دادم عدد بتا ۶۵۴ بود
میشه لطفا راهنماییم کنین بنظرتون چند هفته میشه ؟آیا سالمه ؟چون من بجای اینکه ۱۲ فروردین پریود بشم تخمکگذاری کردم،رفتم دکتر سونو نکرد گفت زوده ازمایشای اولیه رو نوشت گفت انجام بده تا جواب بیاد سونو هم میکنم

این ماه هیچ قرص و داروییم نخوردم نمیخواستم دیکه اقدام کنم خسته شده بودم حتی فولیک اسید و ویتامینامم نخوردم

هیج دردیم ندارم مثلا لکه بینی اینا هیچی ندارم همچی طبیعیه مثل قبل

طبق گفته خودتون…سن بارداری از آخرین پریودیتون میشه ۷ هفته و ۲ روز… با احتساب اینکه دوره های پریودیتون ۲۸ روزه بوده…با ی سونو میتونید از وضعیت جنین باخبر بشید…ایشالله تو سونوگرافی صدای قلب جنین و بشنوید…

انشالله بارداری راحت تا آخر داشته باشید…و مبارک

سلام عزیزم
تبریک میگم انشالا بارداری خوبی داشته باشید

1 Likes

سلام عزیزم خیلی مبارکه :heart_eyes: خداروشکر ک بدون دارو باردار شدید
مراقب خودتون باشید :relaxed:

عزیزم تعیین سن بارداری از روی آخرین روز پریود مختص خانم هایی هست که منظم پریود میشند و طول دور هاشون معمولا 28 روزه است.
من سر بچه اولم 11 روز تفاوت داشتم که دکتر کلی منو ترسوند اما سر بچه دومم که پیش دکتر حاذق و معروفی بودم بهم گفت اختلاف سن بارداری سونو با اولین روز اخرین قاعدگی برای شمایی که منظم نبودی اصلا مهم نیست.
شما هم نگران نباش اولین سونویی که بری سن بارداریت را بهت میگه. فعلا از رو عدد بتات میتونی بصورت تقریبی سن بارداریت را حدس بزنی.

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.