بارداري و سقط

سلام دوستان خوبين ي سوال داشتم ازتون ميشه كمكم كنين
چند وقته تو اقدامم
برج ٤ م يه سقط،، الان هيچي به هيچي نميدونم چيكار كنم

سلام عزیزم
نگران نباشید، چون شما قبلا باردار شدین پس باز هم می تونید باردار بشید فقط باید کمی بیشتر مراقب باشید، یعنی اگر انشالا دوباره باردار شدین بیشتر استراحت کنین، نزدیکی نداشته باشین، آزمایش ها رو به موقع انجام بدین و …
برای این که زودتر نتیجه بگیریدباید استرس رو کلا بذارید کنار
ورزش منظم انجام بدین تغذیه سالم داشته باشین
زیر نظر پزشک باشین
انشالا به زودی طعم بارداری رو می چشید

رفتم دكتر ازمايش انجام دادم همه ازمايشام سالمن دكترم بهم گفت يه شب در ميون نزديكي داشته باش ولي دو ماهه كه هيچي خودمم يه جوريم احساس ميكنم واقعا ديگه حاملگي واسه من امكان نداره

خداروشکر، اصلا همچین فکری نکنید وقتی همه چیز نرماله حتما بارداری اتفاق می افته ولی ممکنه طول بکشه و این خیلی طبیعیه چون احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده. پس نا امید نباشید چون همین استرس و نا امیدی جلوی بارداری رو میگیره (علم ثابت کرده که استرس مهم ترین مانع برای بارداری محسوب میشه)

1 Likes

:pensive: خانم دكتر شما يه راه حل بهم بدين كلافه م بخدا
هرماه الكي منتظرم

من دکتر نیستم عزیزم
شما باید صبور باشید، مادر شدن کار سختی نیست مادر خوب بودن کار بسیار سختیه. لازمه مادر خوب بودن استقامت و صبر و شکیبایی و آرامشه

1 Likes

هنوز نی نی نیومده کلافه شدین اگر بیاد و هزار تا مشکل با خودش بیاره چیکار می کنین؟ از الان خودتون رو آماده کنین تا وقتی اومد هیچ چیزی نتونه شمارو آزار بده و مثل کوه قوی باشین تا بتونه بهتون تکیه کنه

1 Likes

مرسي واقعا ادم باهاتون حرف ميزنه روحيه ميگيره
از الان خودمو ي جوري اماده كنم كه بعضي فكرا ديگه به سرم نياد

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
خداروشکر، لطف دارین :rose:
انشالا موفق و پیروز باشید و به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم :rose:

قربون شما برم من :kiss:
انشاالله بيام بهتون شيرينيم ميدم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.