بارداري و اضافه وزن

سلام دوستان ،
من هفته ٣١هستم،ازهفته ٢٨ روند اضافه وزنم خيلي سريع شده تقريبا دو هفته اي يك كيلو اضاف كردم ،نمي تونم وزنم و كنترل كنم،از وزني كه بايد اضاف كنم كلا دو كيلو ديگه باقي مونده،چه جوري مي تونم كنترل كنم هنوز خيلي مونده تا اخر بارداريم.ممنونم ميشم تجربياتتون رو بهم بگين،:pray:t2:

سلام عزیزم
به لینک زیر یه سری بزنید لطفا
https://farzand.net/step/353357-6-ways-to-control-overweight-pregnancy

این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست، اما بهتره زیر نظر پزشک تون وزن تون رو کنترل کنید. :point_down::point_down:
شما 6 وعده در روز که همراه با همان میان وعده میباشد غذا میل نمایید اما با حجم کم باشد این طوری نه گرسنه می مانید و نه وزنتان بالا میرود. توصیه میکنم شبها برنج نخورید. از غذاهایی که کالری کمتری دارند میل نمایید و میوه جات و سالاد در برنامه غذاییتان بیشتر باشد تا هم زودتر سیر شوید هم چاق کننده نمی باشد. میان وعده ها میوه و یا شیر و دو عدد خرما باشد. کنار غذا هم سالاد و ماست تا زودتر سیر شوید. حتما پیاده روی نیم ساعت در روز را داشته باشید که به تناسب اندامتان کمک میکند

ممنونم از راهنمايتون خانم حكيمي عزيز.

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.