بارداري مجدد

سلام خوبين؟ من نوزادم ٧ماهشه بازم ميخوام براي بارداري اقدام كنم :blush:نظرتون چيه!؟

نه بابا مونا جان اذیت میشی دو سالي فاصله بنداز عزیزم

دوباره فك ميكنم پسرمو از شير بگيرم باز از اول خيلي سخت تره بچه به هرحال سخته يكيم واقعا كمه البته بگم من شغل همسرم داخل خونس يعني يه لب تاب و نت كاراشو ميكنه به هرحال خيلي كمكمه اما بازم دوست دارم نظرات شمارو بدونم عززيزم

وای خیلی زوده بزار حداقل حداقل یه سالش تموم شه بعد

بذار بچه از اب و گل دربیاد
دوباره اقدام کن
قدیمی ها هم میگن بچه دو سالش که شد حامله شو

1 Likes

عزیزم من تجربه ای ندارم ولی به نظرم حداقل یک سال تا یک سال و نیم صبر بده درسته اونوقت جفتشون باهم بزرگ میشن ولی خوب بدن خودت ضعیف میشه و زن باردار تا سه ماه ویار داره بعدشم خوب یکم سنگین میشه مراقبت از اون یکی کوچولوت سختر میشه برات این نظر من بود عزیزم انشاالله هرچه خیر پیش همیشه بهترینا قسمتت بشه

1 Likes

ممنون از همتون :kissing_heart::kissing_heart: ان شالله هرچي خيره :rose:

خيلي خوبه منم ميخام همين كارو كنم سنم ميره بالا بارداري دوم سختر ميشه
به نظر من اگه توانشو داري و بارداري راحتي داشتي همسرتون كمك حالتونه بيار

اره عزيزم خداروشكر كمك حال زياد دارم بيارم ديگه راحت ميشم چون همسرم خيلي دوست داره تا اولي بخواد بزرگ شه بعد بخواد بعدي بياد خيلي زمان ميبره اونجوري مدت كوتاهتر يكم دشوار تر چون سه ساله ام بچه باز بچگيشو داره مراقبت ميخواد تاره بهانه هاش بيشتره

1 Likes

به نظر من ك فكرخوبيه كلا بچه سختي خودشو داره چه دوسال بزاري بگذره چه همون چندماهه بخواي اقدام كني ،همين كه همسرتون هم خودش دوس داره خودش خيلي خوبه

مرسي كه دلگرمم كردي :kissing_heart:

1 Likes

قربونت عزيزم اخه خودمم توفكرم ان شالله اولي ك اومد چندماه بعد واسه بعدي اقدام كنم به هرحال هرچه كوچكترباشن حسودياشونم كمتره ،كمتر اذيت ميشى به قول مامانم دوتايي باهم بزرگ ميشن :heart_eyes:

تازه اقدام كردي براي بارداري؟

من دوتا داداشام به فاصله شش ماه بودن مامان كه راضي بود نميگم سخت نيست سخته ولي همين كه از اب و گل در بيان ديگه راحت ميشى فاصله سني شونم كمتره بيشتر همو درك ميكنن من داداشامو ك ميبينم بيشتر انگيزه ميگيرم :blush:

1 Likes

حامله ام عزيزم هنوز اولاشم :blush:

اخي عزيزم ان شالله به سلامتي در عين سخت بودنش لذتش و ببر اون ضربه هاش خيلي حس خوبيه هرچند من با داريم خيلي سخت بود

1 Likes

اي جان اره الان كه ديگه اكثر بارداريا سخته :wink:

ان شالله به سلامت زايمان كني عزيزم :rose:

1 Likes

ممنون عزيزم :tulip::tulip::tulip:

اخه بدنت خیلی خیلی کم میاره
یکم فاصله بده
از یک سالگی بچت شروع کن ب اقدام
تا بگیره و به دنیا بیاد میشه دو سال
ولی شیر به شیر باشن خوبه
سختی یهویی میکشی
بعدش راحت میشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.