باردارم یا نیستم؟؟

سلام به دوستان عزیز
من چند روز پیش از بی بی چک استفاده کردم یک خط پررنگ و یه خط کم رنگ افتاد،علائم بارداری رو مثل حالت تهوع، دردزیردل و کمر،حساس شدن سینه،نبض زدن رحم، درد پهلو و حالتی مثل ترکیدن حباب داخل شکم را دارم،ولی از دیشب خونریزی دارم و امروز هم آزمایش بتا دادم منفی شد!! این یعنی چی ؟؟!!!

سلام عزیزم
از بی بی چک باید یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی تون استفاده کنید اما در اون زمان هم ممکنه خطا داشته باشه. اگر خونریزی دارید یعنی باردار نیستید، این علائمی که داشتید مربوط به قاعدگی بوده عزیزم. چون علائم بارداری و قاعدگی مثل هم هستن.

2 Likes

بی بی چک بعضی اوقات جوابش درست در نمیاد بهترین چیز برای اینکه بدونی بارداری ازمایش بتا هست اونم بمون اگه‌سه روز از موعدت گذشت ازمایش بده عزیزم .الان‌که خونریزی داری باردارنیستی اینکه میگی نشونه بارداری داشتی عادیه وقتی اقدام به بارداری کنی همه ی اینا پیش میاد ولی یهو میبینی پریود شدی پس بهترین موقع برای دونستن واقعیت بعد موعد قاعدگی و حتما ازمایش بتا هست

1 Likes

عزیزم بیبی چک خیلی خطا داره ولی آزمایش بتا صد در صده… حالا که خونریزیت شروع شده متاسفانه شما پریود شدی…

1 Likes

عزيزم ممكنه بي بي چك خطا داشته و اما 1 امكان ديگه ام وجود داره و اينكه نطفه خيلي ضعيف بوده و در همين ابتدا سقط شده

1 Likes

برا منم این اتفاق افتاد و ماه بعدش باردار شدم عزیزم ان شاءالله تو هم این ماه باردار میشی یه شب در میون نزدیکی داشته باش .به امید خدا باردا میشی عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.