باردارم یا نه

سلام روز بخیر من خانمی هستم 27 ساله 3 ماهه تصمیم ب بارداری گرفتم 6مهر تاریخ پریودیم بوده و تموم شد الان 1 و تاریخ بعدی 2 آبان هستش اما الان یک هفته هستش حالت تهوع درد رحم درد سینه به حدی ک سفت شده ی وقتایی هم سر دردو سر گیچه دارم فکر کردم حامله ام دوبار بی بی چک کرفتم اما نبودم خاستم بدونم ایا این علاعم بارداری هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

1 Likes

عزیز بی بی چک اینقد زود نشون نمیده باید حداقل موعد پریودت رسیده باشه تا نشون بده
برا هرکس.علائم یه جوره من خودم از رگه های ابی رو سینه ام و متورم شدن سینه هام و داغی بدنم به بارداریم شک کردم
انشالله که باردار باشی عزیزم

1 Likes

علایم بارداری و قاعدگی شبیه همن واسه همین تشخیصش سخته عزیزم باید صبر کنی تا از وقت پریودیت بگذره البته مال من یه شب قبل از موعد بی بی چکم مثبت شد و اینا همه بستگی به زمان لقاح داره عزیزم .

2 Likes

سلام عزیزم
همون طور که دوستان فرمودن از روی علائم نمیشه تشخیص داد باردارید یا نه. یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی می تونید از بی بی چک استفاده کنید اما ممکنه خطا داشته باشه. اگر عجله دارید می تونید دو سه روز بعد از موعدتون آزمایش خون بدید که دقیق تر هست

1 Likes

ممنونم از راهنمایتون

1 Likes

انشالله

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

سلام عزیزم خوبین

چند روز پیش علاعممو کفتم شما گفتید ت موعدتون صبر کنین اما من سینه هام خیلی درد میکنه در حد ترکیدن شبا خابم نمیبره از درد شکمم نفخ داره زیر دلم صدا میده درد میپیره معدم میسوزه تنگی نفس دارم شبا یکم تب میکنم این حالتا برا بارداری میتونه باشه

چیزی تا موعدتون نمونده ان شاءالله باردار باشید عزیزم

ممنونم

1 Likes

عزیزم منم اینجوری بودم هفت روزم پریودم تاخیر افتاد .همین حالتای تو رو هم داشتم آز دادم منفی بود فرداش پریود شدم.حالا ایشاللا شما باردار باشید.ولی اصلا نباید فکر کنید بهش استرس خیلی تاثیر میزاره

ایشالله همه خانوما طعم مادر شدنو بچشن

من هر وقت میخاستم پریود بشم دو س روز قبلش سینه درد میشدم اما الان دو هفته هست سینه دردم واسه این شک کردم

منم همین حالت های شمارو دادم از تاریخ پریمم سه روزه گذشته روز اول بیبی زدم منفی بود حالا منتظرم ببینم چی میشه

ان شاءالله باردار باشی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

خدا از دهنت بشنوه .واقعا بلاتکلیفی بده اینجوری فقط اذیت میشم از نظر جسمی حداقل پری بیاد دیگه مشخصه باردار نیستی و میره واسه ماه بعد برنامه ریزی میکنم .اما اینجوری فقط دارم درد میکشم و کلافه ام

1 Likes

الهی عزیزم حق داری
الان اذان دارن میگن واقعا یهو یادت افتادم دعات کردم
و بقیه بچه هارو که منتظرن
کاش همین هفته میرفتی آزمایش تا از بلاتکلیفی دربیای

قربونت .خیلی ممنون .انشالله خدا به توهم کمک کنه تو همه مراحل .اره منتظرم دو سه روز دیگه پری نیاد تا چهار شنبه میرم دکتر قبلش آزمایش میدم چون تا ازمایش ندی هیچکار نمیکنه .انشالله هر چی خیره همون بشه واسه همه

1 Likes

سلام زهرا جان شما هم همراه من هستین تاریخانون یکی هست چند وقته ازدواج کردین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.