باردارم يا نه؟

سلام خانوم دكتر .
من ٤ ام اين ماه رابطه دهاني داشتم با نامزدم بعد ميترسم دست ايشون اغشته ب پيش اب بوده باشه و ب من خورده باشه
بعد من ٩ام اين ماه پريود شدم يعني درست ٥روز بعد از رابطه خونريزيمم زياد بود بعد من ماه پيشم ٩ام پريود شده بودم منتها هميشه دو يا يك روز جلو مينداختم اما اينبار ن خيليم استرس داشتم بعدم دو روز بعد از اتمام پريوديم بيبي چك دقت بالا زدم منفي بود باز دوباره اين هفته شنبه يه بار ديگ زدم يعني بعد از يك هفته باز هم منفي بود
بعد من امروز ك ٢٨هست درد شديدي تو قسمت لگنم حس كردم
ميشه بگيد با اين شرايط امكان بارداري هست يا ن ؟
من ن دردسينه نه حالت تحوع ندارم

سلام عزیزم اینجا خانم دکتر نداریم اما از خانومها هرکس تجربه داشته باشه جواب میده
احتمال بارداری با پیشاب خیلی خیلی پایینه ولی صفر نیست
اونم زمانی که رابطه ی جنسی داشته باشید نه زمانی ک احتمال بدین دستشون به پیشاب خورده باشه و به شما خورده باشه تقریبا احتمالش صفر هست

حتی کسی که اقدام به بارداری میکنه هم فقط ۲۵ درصد در هر ماه احتمال داره باردار بشه…

پس استرس به خودتون وارد نکنید بارداری به این راحتیا که فکر میکنید اتفاق نمیوفته :wink:

درضمن اسپرم روی بدن و خارج از محیط مرطوب خیلی زود میمیره و وقتی خشک بشه دیگه باروری نداره

ببخشيد من انقد واس دكترا پيام دادم همونم فروارد كردم اخه ما هنوز ازدواجم نكرديم خيلي ميترسم بعد اينكه امروز قسمت لگنم درد گرفت چي ؟ سوزش وحشتناكي بود اما من دوبار بيبي چك دقت بالا زدم منفي بود

بعد ي سوال چرا زير دلمو ك فشار ميدم ب سفتي ميرسم ؟

در ضمن من باكرم

میدونم خب نامزدی هم استرس داره نگران نباش عزیزم

سوزش و درد یه بار یا دوبار چیزی نیس علت های مختلفی میتونه داشته باشه مثلا نزدیک بودن به پریود یا زمان تخمک گذاری … زیاد بهش توجه نکن

باکرگی مانع بارداری نمیشه اما گفتم احتمال بارداری شما خیلیییی خیلیییییی کمه… نزدیک به صفر

راس میگن تیام جون

1 Likes

اگه منی اطراف دهانه رحم ریخته بشه امکان بارداری هست درغیر اینصورت خیر

1 Likes

مرسي عزيزم

1 Likes

خواهش میکنم

اصلا ريخته نشد من ميترسم دستش اغشته بوده باشه بعدم من ٥روز بعدش پريود شدم

1 Likes

خب دیگه پریودشدین چرانگرانی

اخه ميگن بعضيا با پريودي حامله بودن

واااای نه بابا اصلابه این چیزافکرنکن علکی استرس واردنکن به خودت بعدش،توازروزتخمک گذاریت دوربودی حتی اگه اقدام میکردی باردارنمیشدی

1 Likes

نميدونم عشقم نامزدمم همينو ميگه
ولي پس اين دل دردو سفتيه زير شكمم از چيه

1 Likes

ارزو جون شما تا حالا باردار شدي؟

1 Likes

نه بابااا حامله نیستی اسپرم چقدر مگه زنده است
پریود هم شدی خیالت راحت.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.