باردارم میخوام ادامه تحصیل بدم

من باردارم تصمیم گرفتم برا کنکور سال دیگه امتحان بدم بنظرتون از پسش بر میام؟

بستگی به توانایی خودتون داره اگر بخواین میتونین

به امید خدا که میتونی موفق باشی

بنظرتون برم ارایشگر بشم بهتره یا درسما ادامه بدم؟

درستو ادامه بده ک انشالله در اینده بچت ک رفت مدرسه هم بتونی بهش کمک کنی

دعا کنید برام بتونم درسمابخونم، دوست دارم فقط خدا توانایی بده .چن سالی میشه ک از درس جدا شدم

قطعا میتونی درستوادامه بدی اگه خودت بخای وهمسرت پشتت باشه …اما من ترم اخرم اگه برمیگشتم عقب درسمو میخوندم اما حتماارایشگری هم میرفتم …کلادرس ازهمه نظر خوبه هم برای خودت هم برای بچت اما اگه به امید کاربخای بخونی زیاد درست نیس مگه اینکه پارتی داشته باشی یا رشته های پزشکی قبول شی مهندسی که خیلی خیلی داغون شده متاسفاااانه

ممنون عزیزم

چه کنکوری عزیزم؟ ارشد ؟ یا کارشناسی؟

ببين عزيزم من و دختر خاله ام هم سن بوديم و جفتمونم رياضي ميخونديم من تو دانشگاه مهندسي صنايع خوندم و اون كشاورزي . من تو دوران كاراموزيم جذب و استخدام شدم ولي اون نه. بعدش اون دوره هاي ارايشگري را گذروند و 1 سالي ميشه آرايشگاه زده با اينكه كارش متوسطه رو به بالاست ولي درامد خوبي داره و راضيه. ببين نميشه گفت اين بهتره يا اون. من درس خوندم و سركار ميرم… اونم ارايشگره و سركاره. پس بستگي به رشته تحصيلي داره. به علاقه ات. ولي در كل وضعيت استخدام بده و كار هاي مهارتي راحت تر جواب ميده

اخه من متولد 73هستم تا دیپلم کامپیوتر کاردانش بیشتر نخوندم الانم حامله ام نمیدونم چیکار کنم از بیکاری و کارای بیهوده حالم بهم میخوره

اگه ديپلم كامپيوتر داريد 1 سري كلاس برنامه نويسي بريد بنظرم بازار كارش خوبه اگه علاق داريد و نكته مثبتش اينه كه 1 جورايي كار در منزله

1 Likes

یعنی کلاسش جدا هست؟

اره كلاس هاي برنامه نويسي هست حالا به هر زباني كه بخوايد
كلاس طراحي وب هست
اگر شهرتون خانه كارگر داره قيمت كلاس هاش مناسبه

من شهرکرد میشینم حالا باید بپرسم بعد خانه کارگر چیه ببخشید ایقد سوال میپرسم

عزيزم خانه كارگر يه مجموعه اي هست كه به منظور رفع نياز كارگران تشكيل شده ولي بعدا فعاليت هاش را بسط داده و ديگه عموم مردم ميتونند ازش استفاده كنند. الان ديگه كلاس برگزار ميكنه، تخفيف مراكز رفاهي و رستوران و اينجور چيزا داره . بايد عضوش بشي تا بتوني از مزاياش استفاده كني.
حتي بيمه تكميلي هم اگر نداشته باشي اونجا بيمه تكميلي واست رد ميكنند.

ممنون عزیزم از راهنماییت

آدرس خانه کارگر شهرکرد : ابتدای خیابان ارتش - روبروی گلستان یک

خواهش ميكنم عزيزم

اگر کمکی داشته باشین اره وگرنه اصلن پیشنهاد نمیکنم بنطرم بزارین بچتون که دو یا سه سالش شد برین من واسه دختر اولم وقتی شیر میخورد بفکر ادامه تحصیل افتادم خییلی اذیت شد :cry::cry:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.