باردارم، امروز صبح خونریزی داشتم، چرا؟

سلام لطفا راهنماییی کنید من تو هفته ۶بارداری هستم هنوز سونو واسه تشکیل قلب جنین نرفتم دوروز دیگه باید برم امروزصبح ی کم خون ازم اومد خواستم ببینم چرا ایجوری شدم ایاضرر نداره قلب جنین تشکیل میشه ممنون از راهنمایی تون

سلام منم هفته هفتم یه شب کمی فعالیت داشتمو کمی خون اومد ازم فرداش ترسیدم رفتم سونوگرافی قلب تشکیل شده بود و همه چیز نرمال بود خداروشکر

نگران نباشید،استراحت کنید،هفته های اول بخاطر لانه گزینی جنین ممکنه خون بیاد،ان شالله که اتفاقی نمیفته

اگر لک بینی یا خونریزی ادامه پیدا کنه پزشک براتون شیاف تجویز میکنه، کلا سرخود تصمیم نگیرید حتما با پزشکتون مشورت کنید.

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

از قبل شياف نمى گذاشتيد؟

عزيزم منم دقيقا مثل شما بودم و شب قبل سونو كه ميخواستم برم واسه سونو قلب جنين خونريزي كمي داشتم وقتي رفتم سونو دكتر گفت قلبش ميزنه و همه چي نرماله فقط جفت يكم پايينه. حتما پيش متخصص برو كه به تشخيص خودش آمپول يا شياف تجويز ميكنه. من و دوستم همزمان باردار شديم و دقيقا جفتمون خونريزي داشتيم. دكتر من به من استراحت نداد و من سركار ميومدم و فقط شبي 1 شياف و روزي 1 آمپول مصرف ميكردم كه متاسفانه جنينم را در هفته 9 بارداري از دست داردم ولي دكتر دوستم بهش تا پايان 3 ماهگي اول استراحت مطلق داد و تزريق روزانه 4 آمپول پروژسترون كه خدا را شكر الان دوستم اين دوران پر خطر را پشت سر گذاشت و الانم 6 ماهشه. اين مطالب را ازين حيث گفتم كه بنظرم چاره ي كارت استراحت مطلقه. 3 ماهه اول به نظرم حساس ترين و سخت ترين 3 ماهه است.

سلام ببخشید من رفتم سونوگرافی واسه قلب جنین ک گفت قلب جنین تشکیل نشده و تووهفته ۵بارداری هستی‌ ولی چند روزه مداوم لکه بینی دارم و خیلی میترسم دکتر واسم شیاف پروستوژون تجویز کرده خواستم ببینم با این روال امیدی هست خطر رفع شه ؟

سلام عزيزم اصلا نگران نباش شياف خيلى خوبه حتما بزار ، و فقط استراحت كن زير پاهاتم يه بالشت بزار . خيلى زود رفتى سونو همه دكترا تو هفته هفت و هشت سونو ميدن نگران نباش انشالله چيزى نميشه

ببخشید شیاف مقعدی بهم داده درضمن مامامیگفت تو هفته هفت هستی از رو اخرین روز پریودی بعد سونو ک گرفتم مشخص شد هفته ۵هستم

اكثر شيافا معقدى خوبه ، اخرين پريوديتون كى بوده؟

اخه دو هفته اول رو سونو حساب نميكنه واسه همون پنج هفته هستى

عزيزم منم همين مشكل را داشتم. اختلاف 10 روز سونو بااولين روز اخرين قاعدگيم، لكه بيني. منم استراحت مطلق بودم. شياف و آمپول مصرف ميكردم ولي متاسفانه جنينم را در هفته 9 بارداري از دست دادم ولي دوستمم همزمان با من باردار بود كه وضعيتش بدتر من بود و حتي 1 روز رفته بود حمام و كف حمام با خون يكي شده بود از بس خوتريزي داشت ولي الان 7 ماهشه . يعني ميخوام بگم قانون كلي واسش نيست. ولي تفاوتي كه دوستم با من داشت اينه كه اون روزي 4 تا امپول پروژسترون ميزد من روزي يكي و 1 شياف.

سلام عذرمیخوام من الان ۳روزه خونریزی دارم البته ن خیلی زیاد دکتر بهم شیاف پروستژون بهم داده استفاده میکنم هنوز خونریزی قطع نشده خیلی میترسم دوره درمانش چند روزه با استفاده از شیاف ؟

عزیزم یه دکتر دیگه ام برو. من خیلی پشیمونم چرا همون موقع ۱ دکتر معروف و کار کشته دیگه نرفتم. اگه خونریزیت زیاده چرا امپول ننوشته؟؟ چون جذبش بالاتر از قرصه.
من داروهام تمام میشد ولی چون خونریزیم ادامه داشت دوباره دکتر تمدید میکرد.

:cry:دیگه نیازی ب راهنمایی تون نیست چون بچم سقط شد اونم دوقلوو

عزيزمي، كاملا دركت ميكنم. متاسفم :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.