باردارای عزیز و نفخ

سلام
شمام چیزای نفاخ میخورین ، پدرتون درمیاد؟ :expressionless::expressionless:
راه مقابله با نفخ این غذاهای نفاخ چیه :unamused::unamused::unamused:بجز اینکه نفخ حبوباتش رو بگیرین

من از قبل بارداری مشکل نفخ داشتم ودارم الانم
تا حالا هم نتونستم کاری براش انجام بدم
میوه زیاد نفخو کم میکنه به نظرم

1 Likes

نمیدونم والا
گاهی ادم مجبوره غذایی که میذارن جلوش رو بخوره :expressionless:
تهشم به بیچارگی میرسه ادم

1 Likes

عرق نعنا اینا خوب نیس؟

1 Likes

یبوست رو زیادمیکنه

2 Likes

ازین قطره کوليک برا بچه‌ها هست شماها هم بخورید خب :joy::joy::joy:،چاي با هل هم یه جا خوندم خوبه برا نفخ

1 Likes

حالا بگو چى خوردى ك نفخ داشته :grin:

1 Likes

اروغمون هم میخوای بگیریم :rofl:

2 Likes

الان که نه
قورمه سبزی و ابگوشت یکی دو سری خوردم پدرم درومد
یادته گفتم شکمم زده بیرون تااخرین حدی که جا داره :woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:
گفتم ببینم راه حلش چی هست

2 Likes

محیا بیا چت کارت دارم

1 Likes

سلام عزیزم، از خودت مقاومت نشون نده :rofl: ولی از دکتر همراه زنگ بزن بپرس ببین مصرف دیسکلومین یا عرق نعنا اگر مشکلی نداره بخور.

چرا انقد نفخ دارى
نعنا رو ماست يا تو سالاد بريز

عزیزم اندکی فعالیت و پیاده روی.اصلا یک جا نشینی نکن و حتما حتی تو خونه قدم بزن راه برو…خیلی خوبه

1 Likes

آره اگه عرق نعنا ضرر نداره.یه کم بخور در طول روز.در حد نصف استکان

من البته عزیزم کلا چه باردار باشم چه نه برای رفع یبوست و نفخ همیشه روزی دوسه فنجون قهوه ی سبز می خورم.البته به شما توصیه اش نمی کنم.ولی کلا ایشالا برای بعد از بارداریت خیلی قهوه سبز در چربی سوزی و رفع یبوست موثره.البته مقدار کمش.چون زیادیش دفع کلسیم میاره.انار نمی خوری این روزا؟

منم همش نفخ میکنم نمیدونم شکمم مال بارداری یکم برآمده شده یا نفخه :sweat_smile:

مگه انار باعث یبوست نمیشه؟

انار ملینه عزیزم… ناردون قدیمیا ماه رمضونا همیشه می خوردن که به خاطر روزه داری دچار یبوست نشن.

عه پس کی میگفت یبوست میاره :thinking:
فک کنم آزاد میگفت @Azadejun

2 Likes

عزیزم تو گوگلم سرچ کنی نوشته ملینه. رب انار انگار یبوست میاره … که اونم خودم تجربه نکردم گوگل نوشته

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.