بادی بیلدینگ 🙄

سلام، به نظر شما بدن سازا جذابن؟؟ من نمی‌دونم چرا خارجیا بدن سازی میرن خوشگل میشن، مثلا تو فیلما بازیگرای خارجی همه خوش هیکلن ولی ایرانیا که از باشگاه در میان همه شبیه کوزن :expressionless: ورزشکارامون هم خیلی جذاب نیستن مشکل دقیقا از چیه :no_mouth:

6f66fc0ee89eac4cb13eceae9bf66242

1 Likes

عکس از ورزشکار ایرانی ها بدون بلوز البته ندیدم، شاید خیلی لباس می‌پوشن

بازیگرا هم که همه شیکم دارن

شبیه چین ثریا؟

1 Likes

خب ژنتیک فرق داره روشا فرق داره سلیقه ها فرق داره آب هوا فرق داره همشون باعث میشه یکی اون شکلی بشه یکی این شکلی.

1 Likes

کوزه :joy:

1 Likes

آها آره دیگه میگن هیکل گلدونی

1 Likes

من از زنایی که هیکلشونو اینطوری میکنن بدم میاد چه ایرانیش چه خارجیش

2 Likes

اره این مدلی برای مردام به نظرم خیلی خوب نیست

وااای منم بدم میاد انگار مردن :confused::confused:

1 Likes

آخه ایرانیا عشق کونن،به خاطر همین میرن ورزش کون انجام میدن،کونشون بزرگ بشه ،ودر آخرشبیه کوزه میشن،واای چقدر کون کون گفتم :crazy_face::crazy_face:

3 Likes

اووووع حالم بهم خورد :face_vomiting:

1 Likes

عزیزم تناسب اندام یه چیزه زیبایی اندام هم یه چیزه یه عده میرن فیت شن یه عده میرن کوزه شن…بستگی داره هدفت چی باشه.لابد مردای ایرانی بیشتر دوس دارن رو بازو ها و سینه و رون کار کنن.ولی کسی که می خواد فیت شه اول تغذیه رو کنترل میکنه دوم ورزشایی که موجب فیت شدن میشه.اون کوزه ها هم با پودر پروتیین و این چیز میزایی که می خورن این شکلی میشن

4 Likes

مگه ورزش کونم هست که بزرگ بشه :joy::joy::joy::joy::joy:

آره من یه برنامه داشتم واس بزرگ کردن کون بود البته بیشتر رو فرم میاورد

3 Likes

بللللللله فراوون تو گوگل سرچ کن مشاهده میکنی :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

خخخخخخ من که اصن توجه نکردم حالا

1 Likes

فکرشم نمیکردم :joy::joy::joy:

1 Likes

منو نداشتین چیکار میکردین،پس فکر کردی اینایی که کونشون قلمبست،خدادادیه نخییییییییر،خودشون قلمبه میکنن :joy::joy::joy:

1 Likes

اره والا همینجوری فک کردم :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.