بادارم یا نه؟

سلام من تحت نظر پزشک قرص دوفاستون استفاده کردم چون پریودم نامنظم بود ماه اول سیکلم ۲۴ روزه و دوره دوم ۲۱ روزه شد. ولی این ماه ۳۰ روز از شروع آخرین پریودم گذشته ولی هنوز پریود نشدم. البته اقدام به بارداری در این سه ماه داشتم. یه بار تو این ماه با بی بی چک تست گرفتم ولی منفی بود. نمیدونم باردارم یا نه. راستی یه چیز دیگه علائم قبل پریود مثل جوش زدن و درد زیر شکم رو هم دارم. فقط روز ۲۷ یا ۲۸ به اندازه ای که ببخشید فقط لباس زیرم یه کوچولو کثیف شد لک دیدم و تا الان دیگه هیچ خبری نیست. نمیدونم باردارم با نه. میشه راهنماییم کنید لطفا:pray::pray::pray:

ممکنه لک لانه گزینی باشه، تست بده

1 Likes

با توجه به اینکه در حال اقدام برای بارداری بودید و تاخیر در قاعدگی دارید بهتر است آزمایش بارداری (تست بتا) انجام بدید، بی بی چک همیشه جواب صحیح رو نمی ده و ممکنه جواب منفی کاذب نشون بده.

2 Likes

سلااام به نظرم برو آزمایش بتا چون من هر وقت بی بی چک استفاده کردم اشتباه بود جوابش.

ممنون از راهنماییتون :pray::pray::pray:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم انشالا به زودی مادر بشین

سلام خسته نباشيد دوستان من از پريودقبلم تا الان ٢٦روزع ك ميگذره و لكه بيني داشتم و سه روز ديگه تا پريودم مونده بنظرتون باردارم چون حالت تهوع هم دارم ممكنه بارداري باشه توروخدا كمك كنيد

سينه هامم تورم داره

كمرمم و لگن هام هم يه درد خيلي كم و خفيفي داره ميدونم درد پريود نيست

سلام انشالله که بارداری بهش فکر نکن استرس از خودت دور کن چندروز بعد پریدیت یه تست بزن یا آزمایش بده امیدوارم خوش خبر برگردی

باشه فداتشم ممنونم چند روز صبر كنم عزيزم تست دارم ولي استرس دارم بدم ؟؟

مال من که یه هفته بعد از پریودم نشون میداد حا لا شمام صبر کنین چند روز بگذره البته خیلی از خانومها گفتن یکی دوروز مونده به پری شدن تست زدن مثبت بوده ولی شما وایستین انشالله اگه پری جون نیومد تست استفاکنین امیدوارم که مثبت باشه

باشه عزيز دلم خيلي ممنون

خودم احساس ميكنم باردارم اخه رگاي دور نوك سينه هام و كلا رگاشون دراومده تورمشون مشخصه و علائم ديگش انشاالله ك اين چهارروز سريعتر بگذره شما ك گذروندين لطفا كمك كنيد ك ب پريودي يا بارداري نزديكه يكم راهنمايي كنيد دل تو دلم نيست نوزده سالمه از خانواده م هم دورم ك راهنمايي بگيرم

خودم احساس ميكنم باردارم اخه رگاي دور نوك سينه هام و كلا رگاشون دراومده تورمشون مشخصه و علائم ديگش انشاالله ك اين چهارروز سريعتر بگذره شما ك گذروندين لطفا كمك كنيد ك ب پريودي يا بارداري نزديكه يكم راهنمايي كنيد دل تو دلم نيست نوزده سالمه از خانواده م هم دورم ك راهنمايي بگيرم

عزیزم سنتم که کمه فداتشم علایمت که نشون از بارداری البته بعضی از این علایم برای پیریودیم هست شما اگه قبلا برای پریود این جوری نمیشودین که انشالله باردارین
اگرهم نبودین که جای نگرانی نیست گلم شما وقت زیاد داری اول راهی زیاد نگران نباش استرسم برات خوب نیست

قربونتون برم مرسي از راهنماييتون انشاالله اخه از تنهايي در ميام كلافه شدم از خانواده م دورم اينجوري با بچم سرگرم ميشم

1 Likes

انشالله

خانم يوسفي عزيزم من امشب بازم لك ميبينم قهوه اي رنگ بهتون گفتم ك سه روز ديگه هم تا پريودم مونده بنظرتون بخاطر چيه لطفا كمك كن زير دلمم احساس سرزش دارم كمي

قبلا اگه قبل پیرویدت لکه بینی نداشتی شاید بارداری عزیز اگه هزینش برات مهم نیست فردا برو یه آزمایش بده که اگه باردارباشی زودتر بفهمی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.