این گپ اشتباه شد دوستان عذرمیخوام

علاعم حاملگی.آزمایش بتا.تخمک گذاری .سوالی داشتید در خدمتم :heart::heart::heart:

2 Likes

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
من از حضورتون یه سوءاستفاده بکنم :grin::grin:
ممکنه توی یک سیکل به فاصله یکی دو روز دو بار تخمک آزاد بشه؟
یعنی جمعه یه تخمک آزاد بشه مثلا یک شنبه هم یکی دیگه آزاد بشه

2 Likes

سلام خوش اومدی عزیزم :heart::heart::heart:

1 Likes

سلام گلم ممنونم از محبتت :heart:تقریبا هر ماه یک تخمک در یکی از تخمدان های شما رشد می کند. زمانی که تخمک به بلوغ می رسد، توسط تخمدان آزاد می شود، سپس وارد لوله فالوپ می شود تا راهی برای انتظار اسپرم و رحم فراهم شود.

1 Likes

میشه لطفابگیدبی بی چک ازچه زمانی بعداقدام مثبت میشه؟؟؟من ماه پیش ک رفتم بی بی چک بخرم دکترداروخونه بهم گفت یه هفته بعدتخمکگداریم اگه باردارباشی نشون میده درسته ؟؟؟

سلام فدات ممنونم❤

1 Likes

بعضی از بی بی چک ها با اینکه مثبت نشون بدن منفی نشون میدن من پیشنهاد میکنم اگر زمان عادت شما تأخییر افتاده ازمایش خون بدید

2 Likes

به بی بی چک زیاد نمیشه اعتماد کرد .بهترین راه فهمیدن بارداری ازمایش خونه

1 Likes

ممنون :heart::heart::heart:

@noushin58

1 Likes

خواهش میکنم:heart::heart::heart:

1 Likes

خوش آمدی الینا جان :cherry_blossom:

برای فهمیدن خودم میپرسم:
یعنی وقتی دو فولیکول بالغ باشه ( مال من یه ماه که سونو داده بودم یه 24 داشتم یه 23 روز 13 پریود)، یکیش آزاد میشه یکیش پوچ؟

2 Likes

سلام خوش اومدین

فولیکول 23 یک کم عجیبه دوست من ولی اصولا کسانی که پری شون 28 روزه است روز 14 فولیکولشون آزاد میشه اگه شما دوره پری تون کمتر از باشه طبیعیه . البته میشه یگفت گاهی اوقات میشه که فولیکول بزرگ میشوآزاد نمیشه و تبدیل به کیست میشه . بهترین راه فهمیدن اینکه فولیکول آزاد شده یا نه سونوی واژینال و آزمایش تثبیت پروژسترونه

1 Likes

سلام ممنونم عزیزم:heart::heart:

پری م منظم 28 روزه بود. اندازش هم خود دکتر گفت. کیست هیچ وقت نداشتم. روز 16 سونو دادم چیزی نبود. البته سونو شکمی.

به نظر من سونو واژینال بدید مشخص میشه یکی از دوستان مثله شما بود سونو واژینال داد مشخص شد

1 Likes

نه فقط سوال شد پرسیدم. برا کنجکاوی خودم. این قضیه مال یه سال قبله.

:heart::heart::heart: خیلی هم خوب

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.