این وضع و بچه دارشدن👶👶👶

یه سوال خیلی درگیرم کرده شما اقدامی های عزیزم مثل من به این موضوع فکر میکنین.که چرا باید یه بنده خدای دیگه هم به این شرایط بد اقتصادی وزندگی اضافه کنیم؟؟؟؟

1 Likes

بنده خداها حتی پوشک هم ندارن:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

بله من خیلی به این موضوع فکر می کنم :+1:

یه کم دلداری بدین .من که تصمیم به بارداری دارم یه کم اروم بشم.چون دارم به خاطر دل خودم یه نفرو به این شرایط بد وارد میکنم

واقعا خود خواهم:expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

همه پدر مادرا خودخواهن عزیزم فقط شما نیستین
ببخشیدا این جوری میگم :grin:
اما واقعیته
به نظر من اگر شما توی این شرایط هیچ دغدغه ای ندارید می تونید بچه دار بشید در غیر این صورت نباید یه نفر دیگه رو شریک غصه هاتون کنید
البته این نظر منه فقط

1 Likes

شرایطم خوبه فعلا.ولی دیگه تا یه جایی میتونه خوب باشه اخرش همه کم میارن چه پولدار وچه بی پول خیلی وضع بدیه.هیچ پیش بینی نمیشه کرد. مگه خدا خودش یه معجزه کنه

2 Likes

دقیقا همینه هیچ چیو نمیشه پیش بینی کرد

خداروشکر که شرایط تون خوبه اما همین دغدغه شیر خشک یا پوشک هست، دارو نیست، آب نیست، هوا آلوده ست و … توی ایران به نظرم نباید آدم بچه دار بشه

اره ولی اگرهم پاروی دل خودمون بذاریم وبچه نخوایم ممکنه بعدا پشیمون بشیم ودلمون خیلی بچه بخواد واون موقع نشه کاریش کرد

من یه دونه دختر دارم .شوهرم میگه چه گلی به سر این زدیم که بخوایم سر بعدی بزنیم:joy::joy::joy:

1 Likes

خدا حفظش کنه
بله دیگه اینم حرفیه :joy::joy:

مرسی ممنون عزیزم

1 Likes

انشالا که تصمیم درستی بگیرید و به نفع همه فکر کنید :rose:

انشاله خدا به همه کمک کنه.شاهد گرفتاری هیچ کس نباشیم

1 Likes

انشالاااا :rose::+1::+1:

موافقم صد در صد
اما تا به کسی بگی یا بهشون بر میخوره
یا آه و ناله و نفرین شروع میشه
:woman_facepalming::woman_shrugging:

1 Likes

متاسفانه مردم زیادی همه چیو سپردن دست خدا :neutral_face:
دیگه هر کاری می خوان می کنن بعد میگن خدا بزرگه

1 Likes

اره
من الان می خوام بپرم تو چاه خدا بزرگه

اگه مردم قسمت بود عمرم به دنیا نبود
اگه نمردم قسمت بود عمرم به دنیا بود

بای بای :woman_facepalming::joy:

1 Likes

:joy::joy::+1::+1:
در پناه حق

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.