این مدل فرش و برای سیسمونی از کجا بخرم؟!

بچه ها من تو این مدلا فرش میخام الان عکسشو میزارم… شما ها ازینا کجا دیدید و اگ دیدید قیمتشون چجوریا بود؟!!!

عاشق ساعت و لوستر ست شونم اگ ککسی میدونس کجا داره لوستر و ساعت شم بهم بگید مرررسییی

6 Likes

سیسمونی فروشی های بزرگ دارن البته فرششو ندیدم ولی ست لوستر و سطلش و سرویس خوابش را دارن شاید اونجا که من رفتم فرش نداشته جاها دیگه داشته باشن

2 Likes

من تو پیج های اینستا دیدم .قیمتاشونم بالاس :grinning:نسبت به فرشهای دیگه بخاطر ست بودنش

1 Likes

دقیقا منم اینستا دیدم فرش 130 در 190 اش 750 تومن بود… ست رو تختی شم 650 خیییلییییی گرونه زورم میاد انقد پول بدم :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

اره منم لوستر اینا شو دیدم… اما فرش ایناش ن… البته تو پیج اینستا دیدم ولی واقعا گرونه زورم میاد انقد پول بدم چون چند سال دیگ بچه دلشو بزنه باید عوض کنم…

1 Likes

دلشو بزنه یا تا بیاد بزرگ بشه ازش استفاده کنه خراب بشه یا از مد افتاده باشه چیزای جدید بیاد اونارو بخواد حیفه .

1 Likes

همون…
بعد الان کلی هرجای دیگ داریم واقعا برام نمیصرفه انقد پول اینارو بدم

ولی به اتاق بچه قشنگی میده .ببین چقدر اختلاف قیمت داره با فرشهای دیگه اگه خیلی نیست بخر .

اگه خیلی اختلافشه و الکی گرونه ولش کن .با قول خودت برای زایمان و بعدش آدم کلی پول لازم داره .

1 Likes

ببین من بومهن فرش بجه دیدم 4 متری… طرحش قشنگ نبود ولی گف طرحای دیگم داره… 350 تومن بود

همون دیگ واقعا موندم

تقریبا دوبرابره قیمتش .پس بگرد چیزای معمولی تر پیدا کن بخر بعدها بزرگتر شد براش عوض میکنی

1 Likes

چه خوشگله

مشکل اینجاس انقد سنگین دارم میشم و تهران گرمه گشتن برام مکافاته وگرن میگشتم ببینم چی میشه

2 Likes

خیلی نازن ست همه چیشون هس

1 Likes

اهوم چه قیمته اونوقت

1 Likes

بالاتر گفتم عزیزم
فرش 130 در 190 750
روتختی 650
بقیه چیزاش تو پیجش زده بود

من یه سری رفتم شهر فرش ازشون داشت دقیق این طرح نه ولی طرح های بچگونه

ولی خیلی نازه طرحش .پیج اینستاس؟؟

قیمتاش چجوری بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.