این لکه برای عفونته یا نشونه بارداری؟

باسلام و وقت بخیر…من یه بار سابقه سقط دارم 15مهرماه پریودشدم وتقریبا5روزپریودبودم…نزدیکی بدون پیشگیری داشتم…شب 19وصبح 20سیکلم خونابه ولک دیدم وبعدش دیگه چیزی ندیدم…وترشح های زردرنگم دارم …همه حالت های پریودی م دارم…میشه لطفاراهنمایی کنیداین لکه برای عفونته یانشونه بارداری؟

سلام عزیزم.هنوز تاخیر پریودی نداشتی که بنا رو بر بارداری بگذاریم.بهتره یک متخصص زنان معاینتون کنه.

ممنونم ک جواب دادین❤هنوزیک هفته مونده ب موعدم همه علائم پریودی رو دارم ولی گفتم شایداون لکی ک دیدم لک لانه گزینی باشه…آخه خیلی استرس دارم😔

استرس نداشته باشی زودتر باردار میشی.من ماهی که مسافرت رفتم و روحیم خوب بودو در تایمش نزدیکی داشتم باردار شدم.

انشاالله خداازدهنتون بشنوه…دیگه ازدکتررفتن ودارو مصرف کردن خسته شدم

انشاالله به حق امروز باردار میشی و نی نی تو در آغوش میگیری

انشاالله…ممنونم مهربونم❤انشاالله خدابچتونو براتون حفظ کنه

1 Likes

سلام عزیزم
تغییر رنگ ترشحات همراه با بوی بد یا سوزش و خارش نشانه عفونت هست
برای اطمینان از بارداری باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدید آزمایش بدید حتما

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.