این لباس به دخترا هم میخوره؟ + عکس

توروخدا باز به کنکورم گیر ندینا باز نگین برای جلب توجه اومدما به نظرتون نیاز دارم بچه ابجیم پسر بود رفتم این لباس خریدم سر زایمان کادو بدم ولی الان دختر شده:sob:صاحب مغازه تحویل نگرفت عوض کنه چکار کنم الان به دخترا نمیاد این لباس اخه دوتا ست گرفتم :roll_eyes:

2 Likes

3 Likes

این هست ی دونه هم پیشبند و لباس و شلوار و کلاه و جوراب دقیقا همین ست گرفتم چکار کنم الان

2 Likes

هیچی همینو بهش کادو بده لباس بچه پسرونه دخترونه نداره خیلی بشه استفاده کرد چهل روزه

1 Likes

دخترونه صورتیه آخه :frowning:

2 Likes

مبارک باشه قشنگه

نه بابا من پایه ست لباسای دخترم اکثرا طوسیه

عزیزم این هم دخترونه هم پسرونه ست

1 Likes

یه نگاه به قیافه اون زنبور خانم بکن.
این دختره.

1 Likes

تو کدوم سهر زندگی میکنید ک هنوز نمیتونن جنسیت رو درست تشخیص بدن :woman_facepalming:t2:

3 Likes

اون یکی زنبوره هم مرده:joy::joy::sunglasses:

1 Likes

همینه دیگه
هم دخترونس هم پسرونه

پست کن برا من😐

دختر پسر نداره که رنگش برا هر جفت جنسیت خوبه،خودتو تو خرج بیستر ننداز همین خوبه

1 Likes

به نظرم هم دخترونس هم پسرونه

1 Likes

نه بابا خوشگله پسرونه نیستش که بذار بپوشونه اینم یه مدله دیگه همین الانش لباسای زنونه مردونه شبیه همه حالا برای بچه داری سخت میگیری تو کادوتو بده خواهر خیلی هم خوشگله واقعا ‌…

این بیشتر به دختر میخوره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.