این داستان:مادر شوهر بیشعور😐😂

تو نباید صدات دربیاد بگی فاطمه ای؟؟

4 Likes

مرسی:joy:

3 Likes

چرا؟؟:grinning:

2 Likes

هیچی:grinning:

3 Likes

ببخشید خارج از گپت چت کردم:kissing_heart:

2 Likes

عزیزم عجب عصبی هستی بهتره اونطوررفتارنکنی گلم باارامش خوب اگه دوسداری عروسی بگیری اونجابحثومیبستی عوضش بانامزدت حرف میزدی اگه نامزدت راضی به عروسی باشه که کسی جلودارش نمیشه خانومی

4 Likes

گلم باحرفت کاملاموافقم ولی پسره هم مسئولیت سنگینی نداره آیا:thinking:خونه گرفتن ماشین مهریه ای که میندازن طلامیخره خرج عروسی خرج آتلیه وفلان بعد اگه ماه عسل بره خرج مسافرتشون …پس بهتره بگیم هردو برابر زندگی مشترک روشروع میکنن

3 Likes

خود پسر آره ولی آیا میگن وظیفه خونواده داماد؟؟؟
هیچوقت خونواده داماد هیچی وظیفشون نیس در صورتی که خونواده عروس کلی وظایف به گردنشونه طفلیا
من شوهر خودم خونوادش چون راضی به ازدواجمون نبودن یه هزار تومن کمکش نکردن و منم قید عروسی و زدم چون خودش برام مهم بود
حتی یه کادو هم خونوادش بهم ندادن

5 Likes

خوب اول گفتم باحرفت موافقم خیلی هم ازدختراهستن خودشون جهیزیه میخرن واسه خودشون مایکی ازفامیلامون پرستاره طفلی خودش همه چیزشوخرید واسه بعضی پسرا خانوادشون کمک میکنن واسه بعضی هانه برادرکوچیکه من سالها تواجاره نشست طفلی ولی پدرم بهش کمک نکرد چون خودش توانایی مالی نداش

4 Likes

بعدشم عزیزم همه جا اجبار نیس که پسر خونه و ماشین از خودش داشته باشه
و خیلیا هستن که عروسی نمیگیرن یا ماه عسل نمیرن
دیدم که میگم

4 Likes

آره عزیزم درست میگی

4 Likes

بله دیگه ولی جهیزیه رونبری خونواده ی شوهر هی منت میزارن البته اونایی که باادم پولدارازدواج میکنن فک کنم پسره میخره

3 Likes

دقیقاااا
الانم باردارم انشالله ۲۰ روز دیگه زایمان میکنم میخوام ببینم واسه نوشون حداقل چیزی میارن یا نه
نوه اولشونم هست
البته بماند که تو این ۹ ماه نه زنگی بهم زدن نه پیامی که حال خودم و بچه رو یا حتی جنسیتشو بپرسن

4 Likes

خونواده ی شوهرتو مشکل دارن حتما من جای توبودم اصلا منتظر کادوشون هم نبودم ولش حتی به روی شوهرت هم نیار گناه داره بیچاره خجالت زده میشه

3 Likes

باورکن من اصلاازخونواده ی شوهرم انتظارمحبت ندارم چون میدونم دوسم ندارن ریلکس بشم بهتره:sweat_smile:

3 Likes

میدونم حرفم اشتباهه ولی خوشحالم که تنها نیستم🥲

4 Likes

منظورتو نفهمیدم گلم

3 Likes

منظورم اینه خوشحال شدم چون فکر میکردم فقط خونواده شوهر من اینجورین

4 Likes

اهان نه بابا بایه خونواده ای طرف شدم خداروشکر زهری نمونده نریزن دخالتی نمونده نکرده باشن تمام خوشیهام یعنی میگم تمام توبگیر ازاون اول تاالان برو همشون روازبینیم اوردن ولی خدابزرگه

4 Likes

مطمئن باش یه روزی تاوان پس میدن همشون
در حق منم خیلی بدی و کوتاهی شده
خدا ازشون نگذره

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.