اینترنت و بارداری

همه میگن اینترنت امواجی داره ک واسه خانومای باردار ضرر داره درسته؟؟؟؟؟

1 Likes

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

اره درست مخصوص سه ماه اول

خدا خودش کمک مون کن و حافظ نگه دارش باشه تا نه ماه بگذرونیم آبجی ها

به همه گفتم اینو تو مامی گپ یعنی، به تو هم بگم عزیزم . کاکتوس بخر :joy:

1 Likes

کاکتوس واسه چی:open_mouth::open_mouth::open_mouth:

ناسا گفته که جذب می‌کنه این اشعات رو

اطلاعاتت زیاده:clap::clap:

من کلی کاکتوس دارم :yum:

1 Likes

باشه ابجی :smiley: خوب که گفتی یادم اوردی

1 Likes

اینار میام خونه تو از وای فای شما استفاده میکنم کاکتوسم که داری

1 Likes

از کاکتوسای خواهرت قلمه بزن برا خودت

بله
مخصوصا سه ماه اول بارداری
سعی کن گوشی زیاد دستت نگیری

نمیده بابا اگه میرم اونجا نزدیکشونم میشم میگه تورو خدا خراب میشن بیا اینور

1 Likes

ajaba che bahaniye

اره دیگه اگه بهانه نیارم که نمیزاری به وای فا وصل بشم بچه ها یه چیزی بگم شوهرش زودی منو وصل می کنه ولی خواهرم نارحت میشه میگه زود باش قطعش کن :rage::rage::triumph::rage::triumph::rage:

Khkhkh divoone akhe khodet khasisi bara in :stuck_out_tongue:

:rage::rage::rage::rage::rage::rage::rage:

:smile: :nerd_face: خخ

سیب‌زمینی، کاکتوس و مواد طبیعی دیگر نقشی در جذب یا انتشار امواج الکترومغناطیسی ندارند. حدود یک سال پیش نیز به موضوعی مشابه در باره قرار دادن گلدان کاکتوس مقابل دستگاه‌های الکترونیکی پرداخته شده بود. این شایعه حکایت از نقش گل کاکتوس در کم کردن امواج پارازیت دستگاه‌های الکترونیکی مجهز به سیستم وای فای داشت. کاکتوس به دلیل ذخیره کردن حجم آب بیشتر نسبت به گیاهان دیگر مورد توجه قرار گرفته و گفته شده بود، این حجم آب زیاد می‌تواند مانع عبور امواج الکترومغناطیسی شود، اما نتیجه استفاده از این ایده چیزی جز قربانی‌شدن این گیاه در مواجهه طولانی مدت با امواج الکترومغناطیسی نیست. بهترین کار برای کاهش پارازیت امواج الکترومغناطیسی،‌ قرار دادن منبع جایی دور از محل استراحت و ترجیحا خاموش کردن دستگاه در مواقع غیرضروری است. تأثیر مخرب امواج وای‌فای بر سلامت انسان از حوزه‌های پرمناقشه در پزشکی است و برخی مطالعات، اثرات منفی آن را تائید کرده است

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.