ایا قبل از تاخیر پریود متوجه بارداری شدید؟

سلام مامانای عزیز میخواستم بدونم ایا قبل از تاخیر پریودی ک اصلیترین نشانه بارداریه ایا قبلش با علامتی نشونه ای چیزی تو بدنتون متوجه بارداری شدید؟؟اگه اره بگید لطفا :slight_smile:

اوهوم. من حالت،تهوع شدید و سرگیجه داشتم میگفتم شاید میخوام عادت شم. اهمیت ندادم اما عادت نشدم سه روز بعدش بی بی زدم مثبت شد

آخی خداحفظون کنه :slight_smile:

1 Likes

سلام.من که دارم دق میکنم

هنگ.کردم شذیدا

منم و یارم خیلی رو پیتزا بود چون بهم گفته بودن وقتی تو اقدام بارداری هستی اصلاپیتزا اینا نخور منم خیلی حوس اش کردم ولی شوهرم قبول نمی کرد که بخورم :grinning::joy::rofl: سرگیجه داشتم فشارم خود به خودپایین میومد تپش قلب داشتم تخمدان سمت چپم خیلی تیر میکشید ولی نمیدونستم که باردارم چهارروز مونده به موعد عادتم بی بی زدم منفی نشون ولی روز خود موعد عادتم بی بی زدم مثبت کم رنگ شد آزمایش که دادم مثبت بود نگو ای دل غافل من ویار م رو پیتزا بود دیگه همون شب اش خوردم دیگه ازش متنفر شدم :grinning::grin::joy::rofl:

برای چی دق میکنی انقدر به خودت استرس نده بلاخره یا بارداری یا پریود میشی دیگه .که انشالله باردار باشی .بابا انقدر غصه نخور برات خوب نیست .اگه از موعدت گذشته بیبی چک بزن یا آزمایش بده

1 Likes

اخی عزیزم
چندوقت تو اقدام بودید؟؟

منم همینطور😔
ولی بهتره باهاش کنار بیاییم که هرموقع خدا بخواد همونموقع میشه
شما چتد سالتونه؟؟و چند وقته تو اقدامید؟؟؟

من دقیق بخواهی ۴ماه تو اقدام بودم نشدم و برای این که زود باردار بشم رفتم دکتر قرص بهم داد یه برج گذشته وبرج بعدش من باردارشدم دقیق ۵ ماه میشه

عزیزم هنگ کزدم.خیلی بد ادم بلاتکلیف.از این ناراحتم.

من 26سالمه.هنوز به صورت جدی نبوده اقدامم.ولی جلوگیری هم ندارم.رابطمون تو ماه خیلی کمه.مگه چی بشه

چه خوب خدا حفظش کنه برات مامان مهربون
من الان 6 ماهه داره میره تو 7 ماه ک تو اقدامم رفتم دکتر گفت بعد یکسال بهت دارو میدیم اینه ک فعلا منتظرم ولی اصلا طاقت ندارم خیلی حساس شدم و زودی اشکم درمیاد اسم بچه میاد
این ماه به قدری سینه هام درد میکنه ک نفسم بند میاد و کمر درد شدید دارم سه روز تا موعد پریودم مونده نمیخوام اصلا بهش فکر کنم ولی نمیشه خیلی سخته

1 Likes

به سلامتی عزیزم.خداروشکر .دلم میخواد تکلیفم مشخص بشه دهنم سرویس شد

اره سخته انتظار😳

ان شالله به زودی جواب بگیرید اره واقعا بلا تکلیفی خیلی بده

ممنون عزیزم منم یه سال نشد که تو اقدام حتی یه دکتر رفتم بهم گفت تا یه یال طبیعی واسه باردار شدن عجله نکن ولی من دکترم عوض کردم رفتم پیش کسی دیگه بهش گفتم واسه زودباردارشدنم اومدم پیش تون اون دارو بهم داد اگه امکانش هست دکترت عوض کن گلم خدابزرگ هرچی خدا بخواهد همون میشه اول توکلت به خدا باشه بعدا دکتر

حتما اگه این ماهم جواب نگیرم دکترم رو عوض میکنم

شما درد های پریودتون رو ماه اول داشتید؟؟؟

انشاالله برا همه به زودی پیش بیاد الهی امین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.