ایا بارداری امکان داره؟

سلام وقت بخیر. خواهش میکنم جواب سوالم رو بدید خیلی نگرانم. من در تاریخ ۱۱ بهمن پریود شدم و در تاریخ ۲۸ بهمن ماه رابطه بسیار سطحی( از مایع منی مطمئنم که برخورد نداشته اما نگرانیم از پیشابه که البته تاکید کنم انزال اول بود و قبلش انزال رخ نداده و دخول هم صورت نگرفت) داشتم، ۴۵ دقیقه بعدش قرص اورژانسی خوردم و به ترتیب در تاریخ ۷ اسفند، ۶ فروردین، ۱ اردیبهشت و ۱ خرداد پریود شدم با کیفیت قبل و به مدت ۵ روز.
و در ۲۱ خرداد بعد از قطع قرص ال دی که برای کیست مصرف میکردم مجددا تا ۵ روز خونریزی داشتم…امروز بعد از ۱۲۰ روز یه تست بارداری گرفتم چون یکم حالت تهوع و سوزش معده داشتم …وقتی که خشک شده بعد از یک ساعت یه خط کدر توی قسمت T افتاده …به نظر شما امکان بارداری هست؟

ربطی به رابطه ی توی بهمن ماه که نداره،اگرم باردارباشی یعنی جدیدا باردارشدی دیگه…ولی یه تست دیگه بزن

1 Likes

من نامزدیم بهم خورده از اون موقع دیگه رابطه ایی نداشتم بخاطر اون پرسیدم

اگه رابطه ی دیگه ای نداشتی پس نیستی گلم

جواب بی بیچک بعدبیس دیقه اعتبار نداره نگران نباش

اینجا جای این حرفا نیست…اما واقعا نمیدونم به کدوم دردم گریه کنم…خدا کنه نباشه…چون راهی جز خودکشی ندارم

گلم اخرین رابطت کی بوده؟

دقیقا ۲۸ بهمن سال گذشته…۴۵ دقیقه بعدش قرص اورژانسی خوردم…که ۹ روز بعد خونریزی داشتم…چون روز ۱۷ سیکلم بوده وحشت دارم …

نه عزیزم نگران نباش.اگه بارداربودی قطعاتاالان یه علائمی داشتی…

میگم که یه مدت سر دلم تا یکم غذا میخورم سنگین میشه…معده ام میسوزه وحشتناک…خیلی کم هم حالت تهوع دارم

میتونه برای استرس باشه.
وقتی ماه قبل رابطه نداشتی چجوری حامله باشی مگه قارچ هستی که هاگ زایی کنی…
من که یک سال و نیم اقدامم هروقت بی بی چک زدم مخصوصا مارک مدیکور مثبت کاذب بوده و پریود شدم و همه ازمایشام منفی بوده.
نه عزیزم برو زندگی تو بکن خودتو درگیر این فکرا و این حرفا نکن.
واسه ماهایی که منتظریم باردار باشیم دعا کن زودتر بارداربشیم.

1 Likes

ایشالله که هرچی از خدا میخواین بهتون بده …این بی بی چک هم مدیکور بود…اخه خیلیا گفتن توی دوران بارداری هم پریود میشدن منم گفتم از شما بپرسم

سلام گلم برو آزمایش بده تا خیالت راحت بشه

1 Likes

اصلا اعتماد نکن به مدیکور…
اشغال ترین مارکه…
اصلا بدرد نمیخوره فقط ازمایش…
اگه بازم خیالت راحت نمیشه ۳۰ تومن بده یه ازمایش بارداری بده اونوقت میبینی مدیکور چه بی بی چک مزخرفیه :joy::joy::joy:

1 Likes

میبخشید…الان که از اون تاریخ ۵ ماه میگذره…هورمونش به اندازه ایی بالا هست که بشه تشخیصش داد؟؟

دختر خوب نیستی حامله…
ولی اگرم باشی که بازم میگم نیستی اره الان مثلا ۴یا۵ ماهته…
و ازمایش نشون میده
ولی نیستی و خودتو درگیر این چیزا نکن برو از زندگیت لذت ببر.
ذهن تو درگیر این چیزا نکن.

1 Likes

آره صدرصد البته تا الان دیگه باید لگداشو هم احساس میکردی و شکمت خودش تابلو میشد میفهمیدی خودت

من کلا همونجوری هستم که ۵ ماه پیش بودم…فقط انگار معده ادم نفخ داشته باشه بعضی اوقات بعضی قسمت ها لرزش دارم توش شکمم…نمیدونم واقعااا شاید توهمه شایدم واقعیته

برو ازمایش بده

عزیزم خو برو ازمایش بده یا سونوگرافی برو تا خیالت راحت بشه ولی بعید میدونم حامله باشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.