ایا امکان سقط است؟

من ۸مهرخون ریزی داشتم ۳روز بعد لکه بینیم شروع شود ۱۶ازمایش دادم بتام۱۸۶۱بود دیروز رفتم سونو گفت که باردارنیستین ایا امکان سقط است اخه درد زیادی نداشتم درهددرد ماهیانه بوده؟؟؟؟

عزیزم شما باردار بودین؟

ازمایش نشون میداد باردارم بیبی چکم گزاشتم بارداربودم

حالام لکه بینی دارم کمردردکمی

اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟

دقیق نمیدونم فکم ۲۹ ۳۰برج پنج

اولین روزش ۲۶بودتا۲۹ یا۳۰بود برج ۵

عزیزم بهتره دوباره تیتر بتا بدی،طبق کتابهای زنان هم وقتی در سونو چیزی دیده نمیشه،یا اصلا در هنگام لکه بینی برای اینکه ببینند سقط شده یا نه تیتر رو تکرار میکنند،هر ۴۸ساعت باید در حاملگی طبیعی ۶۶٪ تیتر بتا افزایش پیدا کنه.

عزیزم این بتا نشان دهنده بارداری
نظر دکتر چی بوده

ولی پزشک گفته شاید سقط کردم داروداد تااستفاده کنم منم همون دیروز دوبار خوردم ولی دیگه نخوردم اخه همه گفتن هنگام سقط درد شدید داشتن ولی من همچین دردی تجربه نکردم فقطشب پنج شنبه وقتی رفتم سرویس یه جیزی به بدنم چسبیده بود شکل لخته خون سیاه له شوده بودبااندازه یه بند انگشت ویه چیز سفیدرنگی به اندازه یک یادوسانت ازش اویزون بود مثل نخ کانوااصلا نفهمیدم کی دفع شوده ممکنه جنین بوده باشه

1 Likes

دوباره ازمایش بتا دادین ، بتا صفر شده

دیروز که رفتین سونوگرافی هیچ چیزی دیده نشد؟ یعنی ساک بارداری یا چیز دیگه ای

نیلوفر جان ایا برای ایشون اختمال بارداری خارج رحم وجود داره ؟

نه هیچیزی دیده نشود گفت رحم خالیه چیزی توش نیست حالام خون ریزی ندارم ولی وقطی میرم سرویس وقت شوستن لخته خون میبینم یعنی دوباره برم ازمایش خون بدم؟؟؟؟

1 Likes

به نظر من دوباره برید ازمایش بدین تا خیالتون راحت باشه

داروهای دکتر نخورم؟؟؟؟؟

1 Likes

نظر دکتر که ارجح تره بخورید برای خیال راحتی خودتون یه ازمایش بتا دیگه بدیم

احتمال داره عزیزم خوب شد اشاره کردین به این موضوع :+1:

1 Likes

چون بتای ایشون خیلی بالاس من خودم چون بارداری خارج رحم داشتم شک کردم بتا یهو خیلی زیاد میشه و لکه بینی هم که داره
من درد نداشتم اوایلش

عزیزم نازبانو جان درست فرمودن شما باید آزمایش بتا بدید تا ببینیم میزان بتا کم شده یا نه و چه قدر کم شده
توی همون آزمایشگاه به فاصله 48 ساعت دو تا آزمایش تیتر بتا بدید تا روند کم شدن بتا رو متوجه بشیم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.