اگ الان میگفتن داری میری امام زمان ببینی چی ازش میخواستی

ان شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله ا ن شاءالله خداازدهن مثل گلت بشنوه ان شاءالله ا ن شاءالله :heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

انشاءالله روز قیامت از رو سفید سربلند باشی

1 Likes

خیلیاهستن همین الان هم کارشون از جنگ وسط میدون سختتره و شب تا صب از این مرز بی چشم داشت دفاع می کنن:heart::heart::heart:

3 Likes

الهی آمین .عاقبت بخیر بشیم همگی

3 Likes

اره منم از این واهمه دارم ولی بعدش من میرم پیششون اگ اونا خدایی نکرده زودتر رفتن اگ منم زودتر رفتن اونا میان پیشم یعنی میدونی ازین دونیای کثیف خسته شدم دلم میخاد با خونوادم باشم همش باهاشون برم اینور اونور مث قبلنا کوچیک بودیم هممون تو ی اتاق بخابیم اگ کشتن آدما گناه نبود همه خونوادمو و بعدم خودمو میکشتم اون دونیا باهاشون باشم همش:expressionless:

2 Likes

ان شاءالله همیشه باهم خوش وخرم باشین وبعد۱۲۰سالتون جاتون توبهشت باشه ان شاءالله عاقبت هممون خوش باشه الهی هیچ کس غمگین نباشه :kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing:

2 Likes

من ازش میخواستم که پیش خدا واسطه بشه و شفای مادرمو از خدا بگیره

3 Likes

اینکه حاجتمو بگیرم و بشم اونی که خدا مبخواد

2 Likes

اللهی آمین

1 Likes

انشاءالله یا نورالقلوب زیاد بگو یا رفیع الدرجات

2 Likes

میگفتم آقا شرمنده ام منو ببخش :broken_heart::sob:

3 Likes

فدایت شم عزیز دلم معنیشون چیه؟:heart::heart_eyes:

1 Likes

نور معنویت در دلم روشن کن

به درجات بالای کمال برسان

زمان تولد انسان سرشار از پاکی ومعصومیت و روحش نورانی ولی با گذشت زمان با خطاهای ندونسته و جاهلانه روی این نور بسته میشه

2 Likes

فدایت شم عزیزکم انشاالله که خدا اگه صلاحمه حاجتت رو بده و انشاء الله شما مرسی گلم برام دعا کن:grin::heart::heart_eyes:

1 Likes

فقط ظهور کنه:sunflower:

3 Likes

منم همینطور .حتی موقعی هم که قراره از دنیا برم یا زودتر بمیرم یا با هم .چون طاقت دوریش رو اصلا ندارم

3 Likes

منو هر کجا نیرفت با خودش میبرد هیچوقتم دست ادمایه دورنگه بیشرف نده

2 Likes

آرامش بهم برگرده حالم خوب شه عاقبت بخیریه بچهاموببینم خوشبختیشونوببینم:pleading_face:

2 Likes

فقط ظهورشو میخوام :palms_up_together::palms_up_together::pleading_face::pleading_face:
داستانی که گفتی چه قشنگ بود :heart_eyes::relaxed:

2 Likes

ممنون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.