اگه موهامو رنگ کنم و باردار باشم ضرر داره؟

سلام خانوم حکیمی من‌امروز سی و یکم سیکلمه روز ۱۵ هم سونو دادم که بهتون گفتم یه جسم زرد به قطر ۱۴ تو تخمدان چپم هس شما گفتین تخمکت ازاد شده من هم رابطه داشتم تو اقدام هم هستم شرایطشو ندارم برم آز بدم اگه امروز موهامو رنگ کنم و باردار باشم ضرر داره؟ فردا صبح هم میرم مسافرت باید رنگ کنم

این سوال منم هس.

سلام عزیزم
می تونید موهاتونو رنگ کنید چون هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد وجود نداره توصیه میشه که مادران از رنگ کردن مو در بارداری خودداری کنن. چون هنوز مشخص نیست که باردارید یا نه می تونید رنگ کنید

1 Likes

چون از ازاد شدن تخمکم ۱۷ روز میگذره و هنوز پری نشدم یکم میترسیدم ممنون که پاسخ دادین

1 Likes

اگر قرار باشه با رنگ کردن مو مشکلی برای جنین به وجود بیاد چون در هفته های اول هستین سقط میشه ولی اگر سقط نشه مشکلی براش پیش نمیاد یعنی دچار نقص نمیشه. به هفته های اول میگن «همه یا هیچ» یعنی یا کلا از بین میره یا کلا سالم می مونه

1 Likes

یعنی ریسک سقط هست با رنگ کردن؟؟

1 Likes

عرض کردم اطلاعات دقیقی در دست نیست برای همین میگن احتیاط کنید
اما تا به حال گزارشی در این مورد نبوده

خیلی ممنون ببخشین زیاد سوال پرسیدم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
کار خوبی کردین که پرسیدین

قرار بود بی بی چک بزنیاااااا امروز

من خودم سه مرتبه پشت هم موهامو رنگ کردم بعد فهمیدم باردارم خداروشکر مشکلی نبود ولی خب میگن احتیاط کنین

3 Likes

منم صبر کردم ببینم اگه حامله ام رنگ نکنم اگرم نباشم که اول عید رنگ میکنم

1 Likes

فردا صب میزنم اخه اگ بزنممم از الان نشون نمیده ک بی بی چک بعد یه هفته تاخیر نشون میده

1 Likes

واقعا خیالم راحت شد

1 Likes

انشالله که بارداری

1 Likes

منم پری شدم بچه ها

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.