اگه مردی کلا بچه نخواد یعنی زندگی شو دوست نداره ؟

بهش بگو اگ بچه دارنشیم فردا کلی پشتمون ح درمیارن. والابخدا من خودم۴ساله ازدواج کردم اقدام کردم اگ قراره بچه نداشته باشم پ چرا ازدواج کردم میموندم پیش خونوادم از مجردیم و دختربودنم لذت میبردم

2 Likes

ربطی نداره،من شوهرم میگفت اصلا بچه نمیخام،پنج سال ک گذشت خودش مشتاق شد ،الانم خداروشکر باردارم جونش واسه این فسقلی در میره

4 Likes

خداروشکر گلم برا خانومای مامی گپم دعا کن نی نی داربشن:kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

انشاالله روزی همه

3 Likes

حتی نمیتونی دهن خونواده شوهرتو ببندی .
خونواده شوهر من گیر دادن بچه نیار مگ ب اوناس من و شوهرم عاشق بچه ایم

2 Likes

ن بابا منظورم اینه ادم هرکاری بخاد بکنه اگ زوم کنه رو وجه منفی آینده ی اون کار کلا باید قید همه چی رو بزنه…فرزند آوری و تربیت کودک واقعا ی وظیفه ی سخته …خیلی از پدرمادرها اصلا ب این حرفایی ک شما گفتین فکر نکردن و خودشو با بچه وفق دادن…

2 Likes

عزیزم موضوعات مهمو بایدم زوم کنیم
منم از بعد منطق خودم بهش نگاه کردم نه بعد منفی
اینکه یه موجود رو بدون تصمیم خودش وارد همچین دنیایی بکنیم از نظر من واقعا آسون نیست که بعضیا بدون برنامه ریزی باردار میشن. مادر شدن و حتی پدر شدن جسم و روح خیلی سالم میخواد. اون یه موجود ضعیفه که فقط با رفتار و سبک زندگی پدر و مادرش شکل میگیره.

3 Likes

نه عزیزم بستگی ب دلایلش داره همسر منم 5 ساله بچه نمیخواد کلا، اول اینکه شرایط مالیشُ نداریم ک مستقل شم از خونه مادرشوهرم دوم از آینده اطمینانی نیس شرایط روز بروز بدتر میشه و اینکه میگه اصلا حوصله بچه نداره وقتی رو ک میخوام واسه بچه بذارم میزارم برای زنم جمله معروفش اینه ک هر وقت اراده کنیم دست همو میگیریم میریم مسافرت بهرحال ممکنه یروزم نظرش عوض شه اما نگران نباش ک چون دوست نداره زندگیشُ بچه نمیخواد

3 Likes

بهتر بابا من از خدامه شوهرم کلا بچه نخاد

2 Likes

نبابا چه ربطی داره
اقایون تا ۳ ۴سال بچه نمیخوان

1 Likes

اره بابا خودشون دوباره به غلط کردن میافتن

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.