اگه دوست دارین بیاین از بچه ها عکس بزارین

ممنونم گلم:kissing_heart:

2 Likes

ای ننه جان:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: بخولمت فندقی
هزار ماشاالله :heart_eyes: اسمش چیه

1 Likes

ماشاالله گل پسری:heart_eyes::heart_eyes::heart:

1 Likes

قربونت فاطمه جان خدا گل دخترت رو برات نگه داره:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 Likes

قربونت عزیزم
خداروشکر مشکلی هم نبود برای چکاپ رفتم
شما عزیزی قربونت برم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
اره جاتون خالی خیلی خوش گذشت :heart_eyes:

2 Likes

خداروشکر، تنت سلامت، دلت خوش:kissing_heart::heart:

عزیزدلم دختر ماهتو بجای من ببوس چهرش تو ذهنم حک شده، عاشقش شدم رف :heart_eyes::kissing_heart::heart:

2 Likes

مرسی مهربونم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
خدا عزیزات رو برات نگه داره:pray::heart::heart::heart::pray:

2 Likes

:heart:

2 Likes

ای جانم چن سالشه?:joy::rofl:

2 Likes

چقد نانازه ماشالله:rabbit2:

2 Likes

ای جااانم
خدا حفظش کنه عسل طلا رو:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::star_struck::star_struck::star_struck:

2 Likes

ای جااانم عسل طلای من فدات بشم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

2 Likes

۱۱ ماه گلم فدات:heart_eyes::kissing_heart::star_struck:

1 Likes

سپاسگزارم گلم :kissing_heart:

2 Likes

ماشاءالله :heart_eyes:

2 Likes

وای عزیزم اولین باره میبینمش گردوخان رو قربونش برم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:خدا حفظش کنه
ادای اون مجریه رو دراوردم به خانومه میگه بچت چن سالشه میگه هف ماهشه میگه ای جونم گفتین چن سالشه?:joy:

2 Likes

ماشاالله ب هردوتاشون چشم بد ازشون دور:heart_eyes:

2 Likes

اینم پسملی من:heart_eyes:

17 Likes

ای جان منم:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:گل پسریه واسه خودش،ماشاالله:blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.