اگه برای شوهرتون مهم نباشید چیکار میکنید

هیچی بخاطر پسرم میسوزم میسازم

وای زهرا من که اگه یکمم بی توجهی کنه اونقد بهم میریزم ک روی همه چیم اثر میزاره
بدخلق میشم و غرغرو
دنبال بهانه میگردم ک دعوا کنم
افسرده میشم و ناامیدددددد :confused:

گاهی از خدا میخوام یکم سردم کنه که اینقد به هم نریزم و برام مهم نباشه اما ذات آدما تغییر ناپذیره

همیشه دعا میکنم باران از لحاظ عاطفی از من مستقل تر باشه علی رغم اینکه من کلا آدم مستقل و قوی هستم توی امور کاری اما از نظر روابط عاطفی علی الخصوص با همسر وحشتناک وابسته ام :expressionless:

4 Likes

عزیزمممممم
فاطمه جون چرا آخه
توی یه تاپیک دیگه ام احساس کردم مشکل داری
ان شاالله که به آرامش برسی عزیزم
امیدت بخدا عزیزم

:rofl::rofl:
وای چه دلی داری دختر

1 Likes

یعنی چییی واه
مگه ادمی ۱۸۰درجه تغییر موضع میده راجب زنش،نمیشه ک
گاهی مردا بی توجهی میکنن
ولی قطعا همیشه زنشون براشون مهمه حتی اگه بخوان طلاقش بدن

همسر من هیچوقت تغییر نمیکنه ولی اگه ناخواسته حرفی بزنه ناراحت بشم سریع از دلم در میاره تا حالا اصلا تغییر نکرده بحث و مشاجره شیرینی زندگی و همه داشتن ولی این ملاک نیست مهم اینه بدون همدیگه یه ثانیه هم نمیتونیم زندگی کنیم .وقتی میریم شمال خونه مامانم میخوام یه شب بمونم تنها از رو لجبازی اقام‌دلش نمیاد بره کنارم میمونه میگه یا دونفری بمونیم‌یا دونفری بریم خونه بابام .تنهایی بدون تو‌اصلا امکان نداره.سعی کنید برای شوهرتون مهم باشید که قطعا هستین الکی با تکرار حرفای …تو منو دوست نداری برات مهم نیستم چرا عوض شدی …اونو از خودتون نرنجونید :rose::blush:

اون دیالوگ گلزار بود تو آتش بس، زنش می‌گفت تو چرا نمیگی منو دوست داری؟ مرده گفت یه بار اون اول بت گفتم، اگر نظرم عوض شه دوباره بت میگم دیگه :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 Likes

من یه موقع هایی نمیدونم چم میشه الکی دوست دارم جو رو خراب کنم مثلا میگم آقا تو منو دیگه مثل گذشته دوست نداری و از این حرفا اون دیگه بنده خدا میشینه با من کلی حرف میزنه و نازمو میخره .:grin:

1 Likes

چی بگم کلا زندگی من نابود شده اس :pensive::pensive::pensive::pensive:

چرا انقد نا امید؟

ناامید نیستم

فاطمه آیندت رو چطور میببینی؟

من شوهرم وقتی اومد خاستگاری خیلی دوسش داشتم حاظر بودم حتی جونمم براش برم
ولی ی ماه بعد نامزدیمون دراومد گفت که دوسم نداره تو این ازدواج تردید داره خلاصه کی حرف دیگه میخواستم ب خونواده ام بگم که کلی قسم داد که ب کسی چیزی نگم درس میشه ولی دیگه هیچ حسی ندارم بش حتی اگه بهم بگه دوستمم داره نمیتونم باور کنم
چون بی توجهی بد رفتاری که داره حرف های خونواده اش خواهرش تا منو تنها گیر میاره میگه که ما بزور داداشمون راضی کردیم بیاد تورو بگیره داداشمون زن غریبه میخواست
من با وجود اینا چطور میتونم کاری کنم برا کسی مهم باشم

برمیگردم خونه بابام :joy::joy::joy::joy:

خودت عاشق یکی دیگه بودی؟
چرا با اون ازدواج نکردی؟

نشد :cry::cry::cry:

:cry::cry:
انشاالله درست میشه غصه نخور

:expressionless: ادامه دادنش خوبه ؟

غصه نمیخورم چون دیگه کلا بیخیال شدم شوهرمم گفته که دیگه بچه نمیخواد دیگه کلا بیخیالم

الانم هیچ حسی نداره بهت ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.