اگه بخوای یکی از رسوم ازدواج رو حذف کنی، انتخابت چیه؟

به ازدواج خودتون فکر کنین یا ازدواج یکی از دوستان و اشناهاتون. کدوم رسمش رو ممکنه حذف کنین؟ چرا؟

5 Likes

خود مراسم عروسی.حذف جهیزیه دادن خانواده دختر.کلا هر چیزی که مربوط به این باشه که مردم چی میگن اگر انجامشون ندیم.

9 Likes

جهیزیه رو حدف کردیم :joy: قبل عروسیم رفتیم سر خونه زندگیمون
اصلا کلا من همه رسوم و بهم زدم :see_no_evil:

4 Likes

این جشن های الکی پاتختی بله برون عروس کشون و…

4 Likes

بهتون تبریک میگم👌🏻

1 Likes

رسم جهیزیه رو :unamused:

1 Likes

پاتختی و معاینه بکارتو کلا حذف میکردم رسم خیلی چرتیه ب نظرم…
جهزیه رو هم اگ دست من بود مشترک میکردم تا خانواده داماد هم یچیزایی بدن

8 Likes

ممنون عزيز دل :sunflower: راستش مامانم ب شدت مصر بودن برازجهيزيه ولى همسرم باهاشون صحبت كردن
حس ميكنم نسل جديد كاملا بيخيال شه چون از دهه ٦٠ تا ٧٠ مخالف جهيزيه خيلى ديدم

3 Likes

من رسم جهاز خریدن ازجانب خانواده چون باید عروس وداماد خودشون بخرن درکنارش رسم پاتختی بله برون دامادسلام عروس پاگشا می کنن

3 Likes

این رسمای جدید که نمیدونم فیلم سینمایی درست میکنن و چند نوع غذا ولیمه میدن . مخصوصا رسم اینکه جهیزیه رو میچینن و مردم میرن نگاه میکنن . من خودم انجام نمیدم اصلا

5 Likes

جهیزیه رو که دختر باید بیاره. :smirk::smirk::smirk::smirk:

2 Likes

دری من یه جا تگت کردم اعلانش برات اومد؟

اره لایکت کردم :star_struck::sunflower:

2 Likes

جهیزیه که باید دختر بده
پدرم دراومده تا الان
شوهرمم اضافه کاری گرفته خودم دست تنهام کشی نیست کمکم:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

2 Likes

اها باش :heart_eyes::heart_eyes::orange_heart::orange_heart::orange_heart::orange_heart:

ماهم همین کارو کردیم
اصلا نذاشتم مامانم دستشو تو جیبش کنه باشوهرم زحمت کشیدیم خریدیم همه چی الانم قدر داشته هامونو بیشتر میدونیم

1 Likes

سلام خوشگل خانم
صبحت به خیر :purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:
نمیدونم والا جو خیلی بد شده اعصابا همه داغون مدیریت سایتم که اصلا توجهی نمیکنه به خواسته هامون

جهیزیه.
مراسم پاتختی .

2 Likes

دوستان لطفا از موضوع گپ خارج نشین ممنون

3 Likes

اخ ببخشید عزیزم چشم :heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.