اگر کامل دفع شده باید خونریزی داشته باشم یا لکه بینی؟

من سه روزه سقط کردم و جنین و کیسه اب سلام اوند بیرون وفکر کنم جفت دیدم چیزی شبیه به جیگر بود واندازه جنینم ۷ هفته بود وامروز سه روز می گذره تست بی بی چک هنوز مثبت شده و خون ریزی شدیدی ندارم لک بینی هستش یه سوال اگر کامل دفع شده باید خون ریزی داشته باشم یا لک بینی

خیلی به بی بی چک اعتماد نکن.

احتمالا یه مدت بی بی چک مثبت پیمونه ولی حتما دکتر برو چون اگه چیزی باقی بمونه خدای نکرده باعث عفونت میشه.

من توی بیمارستان سقط کردم با اینکه ماما بالای سرم بود و جفت هم خارج شده بود اما سونوگرافیم کردن و گفتن باید کامل پاک بشه رحم و بردن اتاق عمل واسه کوراژ

معمولا اگه چیزی بمونه خونریزی قطع نمیشه و خیلی شدیده
ولی عزیزم حتما یه سنوگرافی برو ک هیچی نمونده باشه توی رحم

عزیزم برای اطمینان از دفع بقایای بارداری باید سونوگرافی انجام بدید

فک کنم تا دو هفته بعد از سقط بی بی چک مثبته
چون هورمون به تدریج کم میشه از بدنت

چرا اعتماد نكنه ؟ بي بي چكش درسته. هنوز هورمون تو بدنشه و 1 دفعه كه هورمون صفر نميشه

سلام عزيزم
واقعا متاثر شدم
خانمي شما بايد حتما سونو واژينال واسه بررسي بقاياي حاملگي بدي و بعد جواب سونو را ببري دكتر. اگر بقايا داشته باشه دارو ميده. اگر بقايا هم نداشته باشه انتي بيوتيك ميده و اگر درد داشته باشي مسكن تجويز ميكنه. حتي ممكنه پماد واژينال هم بده كه خدايي نكرده عفونت نگيري. حتما برو دكتر.
عزيزم چون هفته ات خيلي زياد نبوده شايد خونريزي شديدي نداري و عموما تو اين سن بارداري بقايا با پريودي بعدي دفع ميشه.
احتمالا پريودي بعدت با درد و خونريزي زيادتري نسبت به قبليات هست.

بهتره حتما یه سونو بدی عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.