اگر خیانت کرد 🤨

سلام

همسر من بیست دقیقه پیش گفت نزدیک خونم، هنوز نیومده! یعنی داره چه کار می‌کنه :expressionless:

خانوما از کجا میفهمید همسرتون فلان شده :neutral_face: از چه زاویه ای باید ناک اوتش کرد :thinking: اگر خیانت کرد

ویرایش: رفته سوپرمارکت شانسش گفت :joy:

2 Likes

ڪشتیمون :joy:

2 Likes

دیوووونه :joy::joy::joy: شوهرمنم اینجوریه هنوز نیم ساعت راه دیگه داره میگه پنج دیقه دیگ میرسم

3 Likes

:joy::joy::joy:بیچاره

1 Likes

والا من گفتم اگه خیانت میکنی حداقل یه کیس خوشگل مثل خودم😁 با مدرک تحصیلات عالیه وموقعیت خوب پیدا کن

2 Likes

از دست تو دختر. چکار بنده خدا داری حالا ده دقیقه بشه یکساعت .بالاخره تومسیر یهو شاید دوستش دیده احوال پرسی کرده یا چیزی یادش اومده میره خریدکنه. به مرد جماعت اگر خیلی پاپیچ بشی بدتر میشنا

6 Likes

خخخخ من میشینم حرص میخورم تابیاد
منم اینجوریه میگه ده دقیقه دیگه میام ده دقیقه اش میشه یک ساعت اون لحظه دوست دارم خفه اش کنم

3 Likes

زیاد سعی نکن پاپیچ بشی بهش
من ک کلا زیاد سوال پیچش نمیکنم هی بگم چرا نمیای کجایی چرا دیر میای

1 Likes

همسرمن خیلی وقت شناسه،تاحالابرام پیش نیومد،یااگه پیش بیادپیام میده

2 Likes

چقدر خوب.
همسر من کلا وقت شناس نیست
دق میده

4 Likes

ای ای ثری …از دست تو…شوهر منم کلا خوش قول نمیتونه باشه.چون شغلش آزاده یهو دقیقه آخر مشتری میاد مجبوره واسته…خیانت خیلی بحث مفصلی داره…نمیدونم ولی یه بار بهش گفتم خاستی بهم خیانت کنی بگو برم.اسگل فرزم نکن.اصلنم اذیتت نمیکنم.

2 Likes

دقیقا…میگه پنج دقه دیگه دو یه ساعت حساب میکنم…همه میشناسنش دیگه

1 Likes

خوشم میاد از سر شوهر من زیادن…

منم اینجوریه دقیقا

1 Likes

اگه دیرکنه وصدباربهش زنگ بزنیدوکچلش کنیددیگه حرف راستومیزنه،اوایل اینجوربودبعدبهش میگفتم نگران میشم حالم بدمیشه راستشوبگومن که نمیخام بکشمت،تاکه آدم شدقربونش برم

3 Likes

شوهر من اگه خيانت بکن بود این همه سال مجرد نميموند :joy: کلا سرش تو ورزش و درسشه :kissing_heart:

3 Likes

من اینقد به شوهرم اعتماد دارم که اصلا به خیانت فک نمیکنم .البته این اعتماد دو طرفه ست .

3 Likes

همسر من دیر کنه نگرانش میشم نه برای اینکه خیانت کنه نه فقط دلواپس میشم که چرا دیر رسید زبونم لال نکنه. مشکلی پیش اومده .انقد بهش اعتماد داشتمو دارم که خودمو سپردم دستش.دستشو گرفتم و زندگی شروع کردیم .

2 Likes

من اگر داداشم یا زن داداشم دیر کنن همش فکر میکنم خدایی نکرده تصادف کردن :sob: بعد گریه میکنم

1 Likes

اخی عزیزم .منم مثل تو استرسیم ولی اروم باش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.