اگرخواهرشوهریاجاری.....

اره باباوگرنه هیچی

1 Likes

بله من اصلا از قطع ارتباط زوج ها با خونواده ها خوشم نمیاد ولی
اون خودش باعث شد که پاک بشه
هرچند درهرصورت خواهرشه و میبینمش گاهی ولی بازم از سمت من هیچوقت بی احترامی صورت نمیگیره
ولی هیچ ارتباطی هم شکل نمیگیره دیگه
با این ادم قطع ارتباط باید بودچون نزدیک بودنش ضررش بیشتره از بس دخالت و حسودی میکنه:woman_facepalming:t2:

2 Likes

قربونت برم مرسی… همچنین بچهای توروعزیزم:heart_eyes:
اره دیگ دقبقاهمینطوره ک میگی

1 Likes

گذشت زمان شاید ادبش کنه ادبم نشد مهم نیست چون خودکرده را تدبیر نیست الان طرف اعصاب خودشم نداره چه برسه به یه سری آتیش بیارایی معرکه

2 Likes

ممنون :pray::smiling_face_with_three_hearts::green_heart:

1 Likes

شعور ادم مگه به شاغل بودنه

2 Likes

دقیقا
ما خودمون هزارتا چالش تو رابطه داریم
دیگه جا برای اینجور ادما نیست
خود نامزدم هم نظرش همینه
البته فقط درمورد همین خواهرش چون بدیشو دیده با چشمای خودش

بقیه هم هرکی خوب باشه ما خوبیم باهاشون
بد هم باشن رابطه رو کم یا قطع میکنیم ولی بد نمیشیم با کسی

2 Likes

کلا با هم نمیسازن از زمانیکه دوست دختر بردار شوهرم بوده اینا قایمکی میرفتن مسافرت ایرانگردی شوهر من ب پدرشوهرم لوشون میداده برا همی باهم لجن حالا اون میخا بیاد یکار کنه ک من از شوهرم جدا شم ک حال اون مثلا کرفته شع

2 Likes

پس فاز تلافی برداشته:joy:

2 Likes

ازادمایی ک قصدتلافی کردن دارن بایدترسید

1 Likes

اره یجورایی

2 Likes

اره دیگ

1 Likes

پس شیرین ترین و خاطره انگیزترین روزایی متاهلی رو میگذرونی بقیه شم قطعاً شیرینه ولی نامزدی یه چیز دیگه س
تا میتونی فقط خوش بگذرون و رویی شوهرت زوم کن که حرمتا از بین نره
همه ی آزار رسانایی زندگی خودشون میرن پی کارشون فقط شما می مونید و دنیایی از خاطرات که در آینده با یادآوریشون روزگار میگذرونید
اگر خدایی نکرده بحث تلخی باشه میشه اوقات تلخی آینده که تبدیل به بحثا و مشاجره هایی کشدار میشه

4 Likes

هنوز متاهل نشدم عزیزم
نامزدیم نشون کرده ایم یعنی
البته که زیاد فرقی با تاهل نداره چون کلا باهمیم و با خونواده ها هم در ارتباطیم همه باهم

بله ما هم همینطوریم که هر چیزی و هر کسی که جایگاهش در حاشیه ی رابطه دو نفره مون هست واقعاً اهمیتی برامون نداره
و داریم همینطور سعی میکنیم که این الگو رو حفظ کنیم و تاثیرات ادمای اطراف رو به حداقل برسونیم

ممنونم از راهنمایی تون:heart:

3 Likes

خواهش نبات جان انشاالله که در کنار هم خوشبخت باشید :pray::smiling_face_with_three_hearts::green_heart:

2 Likes

چش مایی :heart_eyes:

1 Likes

اون یه چیز گفت چ سریع باور میکنی

1 Likes

از اون جایی که همسرم از طرف خواهر و برادر متاسفانه مورد لطف قرار نگرفته و میدونه فقط من پشتسبانش توی زندگی هستم ، من برام‌مهم‌نیست طرفم کیه، در حدش جوابشو میدم و میشونمش سرجاش

1 Likes

عزیزم هرموقع پشت سر شوهرت حرف زدن
اگه شوهرت بود
همون موقع صداش بزن
به حالت خنده بگو عزیزم بیا که دارن کله پاچه تو بار میذارن ابجیت و‌زنداداشت. دارن میگن تو اینطوری و اونطوری. با خنده ام بگو

دیگه خودشون لال میشن

1 Likes

ادم تو دلش موندنی خودش خیلی اذیت میشه واقعا :confounded::grimacing:
اره گلم خیلی خوبه :smiling_face_with_three_hearts:
فدای تو:kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.