اپیلاسیون موهای زاید ساق پا در بارداری

اپیلاسیون موهای زاید ساق پا
تو دوران بارداری میتونه به جنین اسیب بزنه؟
بخاطر دردش میگم
من هفته7بارداری هم موهای پام زخیمه دردم میاد موقع اپیلاسیون
خطر ناکه؟

توی سه ماه اول باردای بنظرم این کارا رونکنی بهتره مخصوصا الان زمان تشکیل قلب بچته

وای من حتی برای بیکینی هم رفتم اپیلاسیون که… پیش تودم گفتم الانکه میتونم وو مشکلی ندارم برم چون ماهای آخر نمیشه رفت…ینی مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

سلام.نه بابا چه ربطی داره منم انجام میدادم تازه رو شکمم میزدم .وا اصلا ربطی نداره

1 Likes

اووووووف…منطقی نیس ولی ترسیدم ی لحظه

نه عزیزم نترس …:grin: .من تا ماه اخرمم میزدم

برا وقتایی که پاها را باید جمع کنی داخل شکم چیکار میکردی؟

واسه ساق پا منظورته؟

نه بیکینی

من میدادم کسی برام میزد اگر کسی نبود خودم یا وایمیستادم با میزاشتم یه سطح نسبتا بلندی میزدم :joy: شگرد داشتم.خخخ

اها.من بیکینی نزدم تا حالا .بدنم میگم

برا بدنم شجاعم😄 من میرم بیرون خیلی حرفه ای که انجام میده اصلا درد نمیفهمم

اره حرفه ای باشه دردش کمه…من یبار دادم شوهرم زد وایییییییییی چشمت روز بد نبیمه داغونم کرد :sweat_smile:

یا برعکس میکشید یا نیمه میکشید ول میکردد.میگفت عیب نداره یاد میگیرم :rofl: گفتم مگه من موش ازمایشگاهی هستم رو من امتحان کنی :joy:

هرچی دق و دل داره سر آدم خالی میکنه…خداراشکرررر شوهرم جرات نداره برام بزاره.خودش بیشتر میترسه میگه مگه واجبه اینقد درد بکشیییییی

:grin:

خود اپلاسیون که ضرر نداره فقط بخاطر اون پرش و درد اره چون جنین حس میکنهحالتی روحی روانی

1 Likes

اگر درد نمیفهمی مانعی نداره واسه کسی ک زود درد رواحساس میکنه یا ترس واسترس داره خوب نیست من تو مجله بانوان خوندم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.