اپیدورال بهترین روش برای زایمان طبیعی

دوستان من تجربه خودم رو برای دوستانی که میخوان طبیعی زایمان کنن ولی به دنبال راهی هستن که بدون درد زایمان کنن مینویسم . من پنجشنبه ساعت یازده و نیم شب زایمان کردم . به روش اپیدورال. دوستان سوالی داشتن بپرسن من جواب میدم . البته اگه دیر شد ببخشین چون بچه داری و بی خوابی دیگه حوصله ای نمیذاره که زیاد بیام سراغ گوشی

10 Likes

چ موقه واست امپول ایپیدورال رو زدن

1 Likes

وقتی دهانه رحمم 4 سانت شد

2 Likes

منم شنیدم اپیدورال خیلی خوبه، مخصوصا الان که دکترا سزارین نمیکنن و میخوان آمار زایمان طبیعیشونو ببرن بالا چاره نیست جز اپیدورال… بعدش کمردرد نداره؟

2 Likes

مبارکت باشه عزیزم.
عوارضش چجوره؟
واقعا کمکت کرد اپیدورال؟

2 Likes

چن ساعت درد کشیدی عزیزم؟

2 Likes

بسلامتي فدم نو رسيده مبارك :kissing_heart::kissing_heart:
تا ٤ سانت خيلي سخت بود؟
اپيدورال كلا بي دردت كرد يا فقط تخفيف داد؟

1 Likes

كلاس بارداري كه خيلي تاكيد كرد اپيدورال عوارض نداره
راستش فيلم تزريقش رو من ديدم اپيدورال اصلا به نخاع كاري نداره بخاطر همين منم حس ميكنم عوارضي نداشته باشه
به يك فضاي خالي بين نخاع و ستون مهره هاي تزريق ميشه نه مثل اسپاينال سزارين كه سوزن وارد نخاع ميشه
حالا ايشون تجربه داشته كاش بگه واقعا عوارض نداره با نه

2 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

ب ما گفتن تو کلاسای بارداری ک بعد از زایمان ب روش ایپیدورال اگه سردرد و سرگیجه داشتید قهوه و نسکافه و چایی بخورید

3 Likes

تا چهارسانت كه اصلا دردش مثه پريودى من كه درد پريودى داشتم

3 Likes

منم مى خواستم اپيدورال كنم ولى دهانه رحمم هفت شد نزاشتن از يك روش ديگه استفاده كردم
اپيدورال خيلى خوبه دوستام انجام دادن راضى بودن

4 Likes

چند ساعت درد کشیدین بعد ایپیدورال گذاشتن واست

1 Likes

عزیزم لطفابه سوالا جواب بده چون سوالای بقیه ام هست میخوایم بدونیم درد زایمان تاچه حده واقعاوترسمون بریزه بلکه

چجوریه

اگر اشتباهی بره تو نخاع خطرناکه؟

1 Likes

آمپول بی حسی میزنن فقط زور میزنی درد حس نمیکنی

2 Likes

خب حتما سرعت پيشرفت خودت خوب بوده كه ديگه اپيدورال نكردن چون ميگين دو سه ساعتي زايمانو به تاخير ميندازه

بيخيال!
طرف متخصص بيهوشيه ها چطور بياد اشتباه بزنه توي نخاع :neutral_face:
اونا خوب بلدن چطوراپيدورال تزريق كنن
خطاي انساني كه هميشه ممكنه پيش بياد حتي توي تزريق يه آمپول ساده، اما خب نبايد به اين چيزاش فكر كرد ديگه

شانس ندارم که:joy::joy::joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.