اينقد زود بچه نميخواستم

بچه ها
زود باردار شدم:cry::cry::cry:

خداروشکر گلم اینکه ناراحتی نداره عزیزم

چرا ناراحتی؟

خوب جایی شکرش باقی باید شکر خدا کنی که نصیبت شد بچه الان دیگه نازکردن نداره خیلی هاهستن انتظار همین دارن که مادربشن دوریا زود حالا خدا شما ازاین نصیب بی بهره نکرد این حرفا نزن خوب نیسته باید شکر خدا کنی و این چیزا هم نزار چون خیلی هستن چندسال تو اقدام یا چند ماه تا اقدام هستن نوشته شما ببینن ناراحت میشن اگه نمی خواستی باید روز اول فکر جلوگیری یا یا قرص دارویی میکردی الان که خداروزی تون کرد یه فرشته مهربون تو وجودت گذاشته شکر گذار باشه ازاین پست همه نزار که بقیه ناراحت بشن

2 Likes

عزيزم اول خدا را شكر كن كه از اين نعمت بي نصيب نشدي اما به هرحال هركس شرايط و ايده آل هاي خودش را داره، عزيزم اگر نميخواستي بايد حواست مي بود حالا كه باردار شدي خدا را شكر و قدر نعمتي كه خداوند بهت داده را بدون :rose:

1 Likes

مگه نا خواسته باردار شدی؟
خداروشکر کن خیلی ها بدنشون این آمادگی رو نداره. امیدوارم خدا به تو و همه اونا که آرزو بچه دار شدن دارن بچه سالم و صالح بده

الهی امین

نه شرايطشو دارم
مهر امسال ميشه ٢ ساله ك ازدواج كرديم
تازه شروع كردم ب اميد ١ساله ديگ باردار شدن
از بس اين حرفا زياد شده ك زياد جلوگيري نكنين ، باردار نميشين
باورم نميشد اينقد زود

خوب پس بنظرم خیلی زود هم باردار نشدی شکر خدا بکن

1 Likes

نجمه جون منم مثل تو بودم. از بس دور و اطرافمو دیدم دیر باردار شدن منم گفتم حداقل باید پنج یا شش ماه یا حتی یه سال اقدام کنم تا بچه دار شم. ماه دومم باردار شدم
اصلا هم ناشکری نکردم. گفتم خدایا شکرت که بدنم سالمه

2 Likes

خداروشکر

1 Likes

ههههه من که دوهفته بعد از عروسیم حامله شدم همه هم حسودی کردن

3 Likes

به سلامتی و دل خوش

1 Likes

اول ک بهت مادر شدنتو تبریک میگم .
دوم این ک من سه ساله ک ازدواج کردم . و حدودا دو سال و پنچ ماه هست ک بچه میخوام .

توانم بریده از بس راه دکترو رفتیم و اومدیم .
بریدیم از بس بهمون گفتن مشکلی نداریم و لی باردار نمیشیم .

من وقتی میبینم یه نفر دیگه بارداره اینقد ب خاطره این موضوع خدارو شکر میکنم .
ک خدا بهش ببخشتش .

شما هم دستتو بزار رو شکمت یه دستتم بگیر بالا هو خدارو شکر کن ک جای من و امثال من نیستی گلم .

3 Likes

ناراحت نباش عزیزم ان شاءالله شما خیلی زود خبر داریت می شنویم ازخدا میخواهم هرچه زود فرشته مهربون اش تو دامنه اتون سبز کن و خوشی هایی زندگی تون دوبرابر بشه ان شاءالله همه به شما همه به اونا بی که منتظر و چشم به راه مادرشدن هستن الخصوص زن داداش خودم الان دیگه نزدیک ۶ سال گرفتاردکتر اونم بهش گفت خداروشکر سالم و هنوز بچه ای نداره ازخدا میخواهم دامنه تک به تک تون سبز کنه وما مادرانی که فر شته تو راهی داریم خدا خودش حافظ نگه دارش باشه از هردرد بلا حادثه حتی چشم زخم دوری شون کن الهی امین

2 Likes

ناامید نباش گلم حتما یه حکمتی تو کارخداهست پس شکرگذار باشه عزیزم

1 Likes

الهی امین

1 Likes

خداروشکر کن بخاطر این نعمت بچه دیر زود نداره گلم خیلیا تو حسرت یه بچه سوختن خداروشکر کن ان شاالله به سلامتی به دنیا بیاد گلم

1 Likes

کاش منم زود باردار میشدم کلاهم و مینداختم بالااااااا

3 Likes

ان شاءالله عزیزم توکلت بخدا باشه شاید حکمتی توکار هست ابجی

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.