ايا شما هم در روز هاي اول بارداري حساس شديد؟

من ٤ ماه اقدام به بارداري كردم
دو روز مونده به پريودم اصلا مثل قبل علايم ندارم هميشه دل درد داشتم از يكرهفته قبلش
اما الان هيچ دردي ندارم فقط نميدونم چرا حساس شدم امروز دو بار الكي الكي زدم زير گريه
من موقع پريودم شايد روز دوم اينجوري ميشدم اما بازم نه به اين شدت!!!
يعني ممكنه باردار باشم؟؟؟؟

من دوماه اول بارداریم همش گریه میکردم. خیلی بد بود از لحاظ روحی کلا داغون بودم

بله عزیزم احتمال بارداری هست. این علائم توی بارداری طبیعیه و به خاطر تغییرات هورمونی اتفاق می افته
اگر دچار تاخیر شدین آزمایش بدین مارو هم در جریان بذارین لطفا :blush:

انشالله چششم

1 Likes

سلام من روزهای اول بارداریمه،دیروز رفتم آزمایش خیلی پیاده رفتم از دیروز خیلی کمردرد دارم،نگرانم خیلی

سلام دوست عزیزنگران نباش استراحت کن کمردرد اصلانگران کننده نیس طبیعیه کاملامن کل 9ماهموکمردردداشتم امایه جوری دردشو ساکن کن مثلااستراحت ماساژبده انشاالله بهترمیشی زیادتوهیچ کاری خودتوخسته نکن انشاالله که موفق باشی

وای قربونت انقد داشتم حرص میخوردم و ب خودم فحش میدادم ک نگو مرسی
خدارو شکر

زیر دلم سمت راست یه وقتایی درد میگیره،،،اون مشکلی نیست

من ابجی4ماه بعد من باردارشد هروقت بهم زنگ میزدمیگف اینجام درد میکنه میگفتم طبیعیه میگف مسخره میکنی چرا!بهش گفتم واقعیت رو میگم بنظرمن همه دردها طبیعیه مگ اینکه خدای نکرده خونریزی شدید داشته باشی ویامشکل حادی باشه وگرنه این دردمندی ها هست باید تحمل کرد ومیگذره…راستی براابجیمم دعاکنین انشاالله این ماه کوچولوش میاد بغلش

چون من خودم به شدت کمردرد بودم دل درد داشتم بعبارت دیگ کلا همه جام درد میکرد ویارم داشتم اماگذشت خداروشکر…انشاالله که خیره برای همه البته هرکسی متفاوته امابعنوان یه نکته به ششما دوست عزیز بگم که شرایط روحی خیلی روی دردات اثرداره مخصوصا روحالت تهوع وکمردردالبته این تجربه من بود نمیدونم دلیل علمی داره یانه

ممنونم،،،چقد خوبه خیال آدمو راحت میکنید،چون تا شنبه هم دکتر نیست
هر حاجتی دارید خدا بهتون بده

منم ۳ماه اول بارداری خیلی حساس شده بودم،همش به خاطر مسائل الکی و یهو میزدم زیر گریه،خییییلی بد بود:cry::cry:، ولی شما سعی کن همه ی تلاشتو بکنی ک آروم باشی:blush: به کوچولوتون فکر کنید و آروم باشید ک اونم اروم بشه:innocent:

بارداری یعنی ام المرائض
تا آخرش همه جور دردو تجربه میکنی

من همه ي ٩ ماهم رو كمر درد داشتم،يكي از پاهام كه از لگن به پايين انقد درد داشت كه صبحا مثل فلجا راه ميرفتم:roll_eyes:پوست پاهام از بالا تا پايين تيره شده بود،كل پوست بدنم خشك شده بود،معده درد امونم رو بريده بود،خلاصه يه عالمه دردايي كه هيچ وقت فك نميكني طبيعي باشه رو تو بارداري تجربه ميكني:grin:نگران نباش عزيزم،خدا ني ني قشنگت رو برات حفظ كنه:kissing_heart::kissing_heart:

فدااااااات😘

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.