اووسیز و تاخیر پریودی یا حاملگی؟

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنین
من پریود منظم دارم و هرماه ۷ام پریود میشدم ولی ۴ام این ماه رابطه ای داشتم که متوجه شدیم کاندوم نامزدم‌پاره شده بود و از ورود منی به داخل خیلی شک داریم :sob:
یک ساعت نشده ۲تا اورژانسی اووسیز مصرف کردم و ۱۲ ساعت هم بعدش خوردم،امروز ۱۳ امه و هنوزم پریود نشدم چکار کنم😭

خیلی خیلی احتمالش کمه که حامله باشی چون از روزای تخمک گذاریت گذشته،شاید عوارض قرصهاست ولی محض احتیاط یه آز برو بازم میگم بعیده باردار باشی

چجوری باید روزای تخمک گذاریمو حساب کنم؟

تو همین سایت ماشین حساب تخمک گذاری داره که خیلی راحت واست حساب میکنه

راستی ازمایش بتا منظورت بود؟

عزیزم قرصای هورمونی کلاسیکل روبهم میریزه به احتمال زیادبخاطرهمونه.

@hakimi خانم حکیمی جان بی زحمت لینکشو میفرستین واسه این دوستمون

آره عزیزم

اخه الان از روز مصرفم ۹ روز گذشته خیلی ام استرس دارم

۵روزازتاریخ پریودت گذشته به نظرم بی بی بزن چون حتی بااینکه اورژانسی مصرف بشه بازم احتمال بارداری وحودداره امااحتمالش کمه.به احتمال زیادهمون سیکلت بهم ریخته بایدصبرکنی تاپریودبشی

امیدوارم منفی بشه😭

بروبی بی بزن خیالت راحت شه

بچه ها دوروز مونده به پریود امکان بارداری هست ؟

عزیزم اگه ۱۷خرداد پریود شدی و ۴ ام تیر رابطه داشتی و سیکلت ۲۸ روزه اس من حساب کردم تو روزای تخمک گذاریت نبوده،بعدم اینکه شما قرص اورژانسی و درست خوردی و اقدام صحیحی انجام دادی اینکه پریود نشدی چون تنظیم هورمونت ریخته بهم وسیکلت دچار وقفه شده نگران نباش

خانم حکیمی میگن همیشه احتمال بارداری هست ولی دو روز مونده به پریود و بلافاصله بعد پریود احتمالش خیلی کمه

نه عزیزم ۱۷ نه
۷ ام تاریخه پریودمه ک ۴ام رابطه داشتم و قرص خوردم الان از قرصم ۹روز و از پریودم ۶روز میگذره هنوز نشدم

اخه میگن اون اصلا درست جواب نمیده،احتمال خطا داره
چندروز بعد رابطه مشخص میشه که بی بی بزنم؟

سه روز مونده به پریود رابطه داشتی ؟

اره دیگه ۴ ام همین ماه ۷ امم تاریخ پریودم بوده

منم اینجوری شدم ۲ روز مونده به پریود
الانم پریود نمیشم ولی روزای تخمک گذاریم رو رد کردیم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.