اونا که مثل من اراده ندارن بیاین ،رژیم لاغری

سلام ، انشالله که به وزن ایده آل خودت برسی
برنامه زیره نصب کن وزن و قدت بزن ،بهت میگه روزی چند کالری بخوری که لاغر شی ،البته اگه حوصله داری ،چون هر چی میخوری باید اونجا ثبت کنی مقدار و اندازه ش

اما من خودم تو همین گپ به همه گفتم قرار نیست به خودمون فشار بیاریم فقط کم غذا میخوریم برای اینکه کم بخوریم بشقابمون رو کوچیک میکنیم ، همه چی میخوریم و زیاده روی نمیکنیم
هر وقت حس کردی پرخوری کردی یا شیرینی جات خوردی ۲تا حرکت پروانه برو اینجوری هر چیزی که خوردی میسوزه ،تو نت هست سرچ کنی ،
برنامه ورزش برای بانوان نصب کن روزی ۳۰ دقیقه بهت ورزش میکنه زمان برات میزاره ، ورزشاش برای کم کردن چربی شکم عالیه

نوشابه ،قند ، شیرینی و کیک ، سرخ کرده ،خامه ،مربا ، رو به صفر برسون ،اگه خوردی در حد خیلی خیلی کم
سعی کن کلا روزی یه قند بیشتر نخوری با چاییت ،
دمنوش زنجیبیل دم کن روزی یه استکان بخور ،
صبح ها ناشتا یه دو لیوان آب ولرم با چند قطره آب لیمو بخور ،اگر عسل داری یه قاشق چای خوری بهش اضافه کن اگه نداری همون آب و آبلیمو دو لیوان بخور ، شبا قبل خواب دو لیوان آب ولرم بخور

وسط غذا به هیچ عنوان آب نخور ، قبل غدا دو لیوان آب بخور
اگه شرایطش داری روزی یه ساعت برو پیاده روی ،اگه شرایطش نداری ، تو خونه آهنگ بگیر برقص یا ورزش کن ، ورزشی که ضربان قلبت بالا بره ،اینجوری کالری میسوزه و لاغری ایجاد میشه

من الان دو ماهه خیلی وزنم خوب شده سه کیلو کم کردم :sweat_smile:دور پهلوهامم کم شده

شمام بخون و انجام بده @sogand11111

2 Likes

من باید تا دوماه دیگه بیام رو 75و برم تو فاز اقدام دکترم گفته نمیدونم چه خاکی یه سرم بریزم،الانم روزه هستم.

1 Likes

مرسی گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.