اونا که مثل من اراده ندارن بیاین ،رژیم لاغری

متقاعدش کن نخوره کمتر بخوره ، همین برنامه خندوانه فردا نگاه کن ببین چیا میگه ، نه فقط چاق شدن میگه سنتون بره بالا تازه میفهمین با خودتون چکار کردین
وای من از فردا کمتر و کمتر میخورم

2 Likes

خودش که نمیخوره واسه منو و دخترا میگیره میگه بیکار نباشید تو خونه:grimacing::woozy_face::joy::joy:
اره بخدا راست میگه دکتره فردا حتما نگاه میکنم

3 Likes

بگو تو مارو دوست داری میخوای یه جوری محبت کنی بهمون دستت درد نکنه ، ولی به جای پولی که میدی فطیر و کلوچه ، اون پولو بده گردو ،بادوم ،پسته ، یا بادوم زمینی خرما ،اینا بهتره ،تا اینکه کلی ضرر وارد بدنتون کنید شوهر منم یه مدت یه سره کلوچه میخرید وای یه روز به خودم اومدم دیدم دور شکمم داره میرسه به خسروآباد :sob::sob:

3 Likes

تکرارش کی میده ؟ببخشید اول سلام :grin: من کلا ولش کردم شکر خدا شدم 78 نمیام تو گپ میگم روحیه دوستان ضعیف نکنم :cry: شما ادامه بدید :muscle::muscle:

1 Likes

اره حتما باید ببینم

1 Likes

سلام عزيزم چطورى گل دخترات خوبن

راستش من روز درميون ورزش مى كنم گاهى يادم باشه هر روز ولي خوراكمم يك مقدار كم كردم خيلي هم بدوبدو دارم دنبال بچه ها ولى نمى دونم چرا وزنم كم نميشه راستش هنوز نرفتم وزن بگيرم

3 Likes

خندوانه كانال چند هست ؟ ساعت چند ؟

اگه ديدى پياممو بهم بگو من نديدم نميدونم كجا مى زاره شايد يك تكونى بع خودم دادم ولى باورت ميشه تو خونه شيرينى داريم ولى مثه قبل نمى خورم يك هفته اس مونده دس بش نزدم :joy:

1 Likes

طفلیا محبت کردنم بلد نیستن:woozy_face::woozy_face::grin::grin::joy::joy:

2 Likes

سلام گلم ممنون شکر خدا خوبن
شما خوبین با دلبندات

من مدت ۱۰ روزه ورزش گذاشتم چون از چهارپایه افتادم پایین تمام بدنم درد میکرد
اما از امروز میخوام ورزش کنم

1 Likes

ساعت ۱۱ الان نشون میده ، ساعت ۵ عصر هم نشون میده
شبکه نسیم ،کانال ۲۰

من شیرینی نمیزارم بمونه:sweat_smile:اما جدیدا خیلی رعایت میکنم

راستی برو خودت وزن کن اگه کم شدی که هیچ اگه نه ،شاید تیروئید داری :thinking::thinking:

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:اخه مامان باباهای ۲۰ ۳۰ سال پیش به بچه محبت نمیکردن ،بچه ها بلد نبودن

شوهر منم محبتش با خوراکی نشون میده

3 Likes

سلام عزیزم

ای وای چه بد بدنتو چرب کن ان شالله زودتر خوب میشه

1 Likes

اره باید برم وزن کنم

پسرمم وزن نمیگیره به نظرت ربطی به کم خونی یا تیروئید داره ؟

1 Likes

بد نبینی عزیزم بهترم کمی

1 Likes

انشالله کم کردی

دکتر نبردی؟
دختر من ۱۵ ماهشه ، دنیا اومد وزنش عالی بود ۳ کیلو ۶۰۰ ، ولی از بدو تولد سینه م نگرفت ،با بدبختی تونستم سینه م بدم بخوره ، دو ماهگی که بردم وزن ۴ کیلو بود دکترش گفت کمه ، ۴ ماهگی بردم باز ۴ کیلو ۴۰۰ بود
بعد رفلاکس هم داشت کلی بالا میاورد
خلاصه اصلا وزن نمیگرفت شیر خشک کمکی دادم دکترش از ۵ ماهگی کامل ،گفت بهش غذا کمکی بده کم کم ،غذام دادم ولی باز وزن نمیگیره

بردم آزمایش تیروئید و کم خونی ادرار همه چی شکر خدا مشکلی نداشت

نمیدونم چرا وزن نمیگیره یک سالگی ۷ کیلو نیم بود :neutral_face:
البته اینم بگم آنچنانی بهش نرسیدم ،چون همش باید درس و تکالیف دخترمو بهش میگفتم کمتر به این رسیدم

شمام یه آزمایش ببر بده

1 Likes

ان شالله عزيزم كجا بايد برم وزن كنم ؟

اره دكترش گفت اگه وزنش بيشتر نشه ماه ديگه ميفرستمش ازمايش
من بعش ميرسم غذا مى خوره ولى وزن نمى گيره كمكى هم بعش ميدم ولى بي فايدع اس الان نه ماهشه وزنش هشت كيلو دوماه هست هشت مونده
كاس همي چربيا شكمم برا بچم بود :smiley:

1 Likes

داروخانه ها ترازو دارن ،قبلا ۵۰۰ میگرفتن ،الان هزار تومن

انشاالله که خیره

1 Likes

ممنون عزيزم :orange_heart::orange_heart::orange_heart:

1 Likes

بچه ها منم میخوام لاغر بشم از کجا شروع کنم؟؟؟تا عید میخوام ۱۰ کیلو کم کنم

1 Likes

منم عین شمام فقط من 85کیلوام:neutral_face:
باید لاغرشم تا بارداشم تا عید تموم سعیم میکنم حداقل 10تا کم کنم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.